profilki

Strony

poniedziałek, 22 czerwca 2020

DUŻO NOWYCH ZDJĘĆ KSIĘCIA CHARLESA!

Cour grand-ducale / Sophie Margue

Dzisiaj opublikowano sesje księcia Charlesa z Luksemburga.

Cour grand-ducale / Sophie Margue

Cour grand-ducale / Sophie Margue

Cour grand-ducale / Sophie Margue


Cour grand-ducale / Sophie Margue


Cour grand-ducale / Sophie Margue

Cour grand-ducale / Sophie MargueDwór opublikował dzisiaj także dwa zdjęcia Wielkiego Księcia Henriego, księcia Guillaume i księcia Charlesa na tle portretu Wielkiego Księcia Jeana, który znajduje się w zamku Fischbach, gdzie mieszka młoda rodzina.

Cour grand-ducale / Sophie Margue


Cour grand-ducale / Sophie Margue

8 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są piękne, szczególnie te ze Stephanie, mały Charles jest słodziutki, o dziwo bez Marii Teresy - jak dla mnie i lepiej, po natarczywym ocieplaniu wizerunku to dobry zabieg, pop prawdzie wolałabym, żeby te nachalne wywiady i sesje się nie odbyły (nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu) a właśnie dopełniła tę sesję z wnukiem, no ale to już nie moje decyzje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczne zdanie. Uważam, że najpierw powinna pojawić się ta sesja - a więc maluch i rodzice, następnie oficjalne zdjęcie z głową państwa, a dopiero na koniec wywiady i sesje z babcią. Niestety oczywiście MT musiała wyprzedzić parę dziedziczną sesją o sobie i "całkiem przypadkiem" wnukach. Gdyby np. książę Karol albo Carole Middleton zaczęli publikować zdjęcia z nowonarodzonym George'm jeszcze przed prezentacją przy wejściu do szpitala, spadłaby na nich straszna krytyka, że się promują i wpychają na pierwszy plan. Czy dwór luksemburski naprawdę sądzi, że ludzie są głupi i nie zauważą, że te wszystkie słitaśne focie i słówka Marii Teresy są sztuczne? Przecież na kilometr widać, że to zwykły PR. Zero w tym naturalności i szczerości.

   Usuń
  2. Pamiętajcie proszę, że nastroje w samym Luksemburgu są zupełnie inne. O ile działania Marii Teresy są szeroko komentowane i obserwowane, to jednak zrobiła ona wiele dobrego dla swojego kraju.
   Stephanie jest bardzo nielubiana, powszechnie krytykowana. To jej postawa jest najczęściej nazywana nienaturalną i nieszczerą.

   Usuń
  3. Podaj proszę źródła tych informacji. Chętnie poczytam.

   Usuń
  4. Anonimie z 8:45, również chętnie poznam źródła Twoich informacji. Na marginesie: jeśli osoba, która wg Ciebie pomimo poważnych oskarżeń o mobbing i ingerowanie w cudze sprawy jest tak bardzo lubiana, to skąd ten cały plan zmiany funkcjonowania dworu, kontrola rządu, skąd te nagłe zabiegi PRowe? Osoba, której popularność nie jest zagrożona, nie musi się do tego posuwać. Te działania dowodzą, że jakaś negatywna reakcja się jednak pojawiła. Podobnie Stephanie - skąd nagle zarzuty o nieszczerość? Przecież dotąd była mowa o jej braku zaangażowania, że jest niewidoczna. Więc gdzie można zauważyć czyjąś nieszczerość, skoro kogoś nie widać? Jeśli już to lenistwo, ale nieszczerość? Coś tu się nie klei. To samo naturalność - wybory urodowe i modowe Stephanie wielu (w tym ja) krytykuje, ale czy to właśnie nie jest dowód na pewną naturalność? Fakt, że daleko jej do modelki czy ikony stylu, normalnie byłby krytyką, ale tu pokazuje, że co jak co ale Stephanie jest naturalna. Biorąc pod uwagę m.in. te kwestie, bardzo chętnie poznam Twoje źródła.

   Usuń
 3. Oboje wyglądają strasznie staro... przecież oboje są przed 40stką!

  OdpowiedzUsuń