profilki

Strony

piątek, 5 czerwca 2020

ZDJĘCIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NARODOWEGO, URODZINY KSIĘCIA FELIXA + TROOPING THE COLOUR 2020 INNE NIŻ ZWYKLE

 Linda Broström/Kungl. Hovstaterna 

Dzisiaj opublikowano zdjęcia książęcej rodziny z okazji jutrzejszego szwedzkiego Święta Narodowego. 
Księżniczka Victoria i jej dzieci pozowały w strojach regionalnych księstw, których tytuły posiadają. 

 Linda Broström/Kungl. Hovstaterna 

Księżniczka koronna Victoria nosi tytuł księżnej Västergötland, księżniczka Estelle, która nosi tytuł księżnej Östergötland a książę Oscar jest księciem Skanii.

 Linda Broström/Kungl. Hovstaterna

---
Cour grand-ducale/ Collection privee

3 czerwca książę Felix z Luksemburga, drugi syn Wielkiego Księcia Henri'ego i Wielkiej Księżnej Marii Teresy skończył 36. lat. Z tej okazji opublikowano dwa zdjęcia księcia, na których znajduje się z żoną księżną Clarie. Fotografie pochodzą z prywatnej kolekcji rodziny.

Cour grand-ducale/ Collection privee

---
Trooping the Colour: The Queen's Birthday Parade (CANCELLED ...
visitlondon.com

 Tegoroczne obchody urodzin królowej Elżbiety II znane pod nazwą Trooping the Colour odbędą się 13 czerwca w wersji mini.
„W zamku Windsor odbędzie się krótka, krótka ceremonia wojskowa z okazji oficjalnych urodzin Królowej” - powiedział rzecznik pałacu. 
W tych skromnych obchodach ma wziąć udział książę Filip, który już 10 czerwca świętować będzie 99 urodziny! Nie wiadomo czy ktoś z rodziny jeszcze pojawi się w Windsorze tego dnia.
Wydarzenie ma na żywo relacjonować BBC.

3 komentarze:

  1. Wow, 99. urodziny! To jest coś!

    OdpowiedzUsuń
  2. Felix i Claire wydają się być taką super dobraną parą, naturalni, zadowoleni, lubię ich, obchody urodzin królowej niezwykle skromne, ale takie czasy, sytuacja jest trudna, to się dostosowali i bardzo dobrze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia Estelle i Oscara :) To bardzo miłe, że księżniczka Victoria, Estelle i Oscar mieli ubrane stroje ze swoich księstw.

    OdpowiedzUsuń