profilki

Strony

wtorek, 9 czerwca 2020

NOWE ZDJĘCIE Z OKAZJI 99. URODZIN KSIĘCIA FILIPA + 38. URODZINY KSIĘŻNICZKI MADELEINE

Steve Parsons
10 czerwca książę Filip obchodzi 99. urodziny, z tej okazji pałac opublikował zdjęcie solenizanta z żoną. Zdjęcie wykonane zostało 
1 czerwca przed Zamkiem Windsor przez Stevea Parsona.
Dzień ten książę spędzi z królową na Zamku Windsor.


---
Zdjęcie
Kungl. Hovstaterna

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi także księżniczka Madeleine, najmłodsze dziecko Pary Królewskiej Szwecji z tej okazji dwór opublikował jej nowe zdjęcie.
6 komentarzy:

 1. Właśnie ostatnio uświadomiłam sobie, że zbliżają się 99. urodziny księcia Filipa. Piękny wiek! A jeszcze piękniejsze jest to, że w tym wieku nie trzeba być przykutym do wózka i praktycznie nie mieć kontaktu z rzeczywistością, co udowadnia nam Filip. Wiadomo, że miał o wiele mniej stresu na głowie i mniej problemów typowego Kowalskiego, a także najlepszą opiekę medyczną, ale dobre geny (długowieczni przodkowie) i dbałość o zdrowie fizyczne również pomogły :) W każym razie pogratulować zacnego wieku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiadomo, piękny wiek. Ale 99 lat to bliżej już śmierci... Dlatego moje pytanie. Coś wiadomo jak wyglądałby pogrzeb Filipa? Z pompą czy raczej prywatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie lepiej w ten jeden, wyjątkowy w roku dzień cieszyć się urodzinami solenizanta zamiast pisać o jego pogrzebie?

   Usuń
  2. Jak dożyjesz dnia jego pogrzebu to zobaczysz. :-)

   Usuń
 3. Fajnie, że zostało opublikowane zdjęcie księcia Filipa z Królową z tej okazji :) Oby książę cieszył się zdrowiem i żył jak najdłużej. A zdjęcie Madeleine jest przepiękne, jest wg mnie najpiękniejszą z kobiet w rodzinach królewskich i książęcych. Jej uroda jest niesamowita!♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie jest bardzo ładna, choć o mało tej urody nie zmarnowała, gdy zaczęła przesadzać z solarium.

   Usuń