profilki

Strony

czwartek, 12 marca 2020

RODZINA KSIĄŻĘCA WRACA DO DANII + NORWESKA RODZINA KRÓLEWSKA ODWOŁUJE OFICJALNE WYJŚCIA

Znalezione obrazy dla zapytania: crown prince frederik family 2020
us.hola.com

Z powodu nasilającej się w Danii epidemii nowego koronawirusa para książęca zdecydowała się, że rodzina wróci ze Szwajcerii do Danii. Jak napisano na stronie internetowej rodziny "Para koronna uważa za najbardziej naturalny powrót do domu i pozostanie razem z Duńczykami".
 6 stycznia 2020 roku Książę Christian, Księżniczka Isabella, Książę Vincent i Księżniczka Josephine rozpoczęli 12-tygodniowy pobyt w szkole Lemania-Verbier w Szwajcarii. 
Teraz pobyt w tej szkole zostaje zakończony wcześniej, a wszystkie czworo dzieci pary książęcej będzie kontynuowało naukę w Tranegårdskolen w Gentofte, kiedy instytucje publiczne ponownie otworzą się w Danii.

Także oficjale wyjścia rodziny zostały odwołane na razie do 19 marca.

Znalezione obrazy dla zapytania: norwegian royal family 2020

Dzisiaj pojawiła się także wiadomość że wszystkie oficjalne wyjścia i wydarzenia członków norweskiej rodziny królewskiej zostają odwołane do Wielkanocy. Król jednak wciąż będzie wykonywał swoje konstytucyjne obowiązki.
Król stwierdza:
"Nasz kraj znajduje się w poważnej sytuacji, która wpływa na jednostki i społeczeństwo jako całość. Bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy uczestniczyli w krajowych poszukiwaniach, aby uniknąć narażenia siebie lub innych na infekcje. Dlatego ważne jest, abyśmy wszyscy przestrzegali zaleceń i poleceń władz. 
Musimy dołożyć wszelkich starań, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, a szczególnie chcę podziękować pracownikom służby zdrowia w całym kraju, którzy obecnie dokładają wszelkich starań, aby zaradzić tej sytuacji. Wszyscy mamy nadzieję, że rozwój sytuacji wkrótce się zmieni."

14 komentarzy:

 1. Josephine jest księżniczką, a nie księżną.

  OdpowiedzUsuń
 2. I dobrze, że na siebie uważają. Nie ma co... Ciekawe kiedy BRK odwoła swoje wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma żartów z tym wirusem. Prawdopodnie do końca miesiąca będzie już 1000 zarażonych w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żartów z ŻADNYM wirusem. Przynajmniej tak powinno być, no ale wiadomo że hasło "grypa" czy inne choróbsko nie działa już tak na wyobraźnię.
   Co do Twoich doniesień: jakieś wiarygodne dane, badania, cokolwiek?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. A ty nie obrażaj ludzi. Co ci poprzedni anonim zrobił? Zwrócił tylko uwagę, że ryzyko każdej choroby powinno nieść za sobą odpowiednie zabezpieczenia, nie tylko te nagłaśniane przez media. Zwykła grypa jest tak samo niebezpieczna i również umierają na nią ludzie.

   No chyba że to prośba o podanie wiarygodnych źródeł cię zdenerwowała? To chyba nic złego, że ludzie pytają, tym bardziej, że Kindze już kilkakrotnie zdarzyło się podać informacje, delikatnie mówiąc, o wątpliwym pochodzeniu.

   A co do żartów Williama - żarty to część odreagowania dla wielu sposób, żeby nie oszaleć. Nnawet w upiornych czasach stalinowskich czy hitlerowskich ludzie sobie żartowali, tańczyli, bawili się, żeby nie popaść w depresję.

   Usuń
  4. Swoją drogą przydałoby się, żeby autorka bloga reagowała na treść komentarzy - zarówno tych podburzających, jak i obrażających innych użytkowników.

   Usuń
  5. Staram się reagować na bieżąco, jednak nie sprawdzam komentarzy co 5 minut.
   Co do komentarza Kingi: Ten przyrost jest taki, jak się spodziewamy i będzie coraz więcej. Będziemy mieli prawdopodobnie niedługo 100 osób, a pewnie za tydzień, miejmy nadzieję, trochę dłużej, będziemy dochodzili do takiej ilości osób zarażonych jak w innych krajach, czyli, miejmy nadzieję, do tysiąca, może trochę mniej - powiedział w "Jeden na jeden" w TVN24 minister zdrowia Łukasz Szumowski.

   Usuń
  6. Dominiko, rozumiemy. Po prostu przykro się czyta takie rzeczy - ktoś niby troszczy się o zdrowie ludzi w kraju, a jednocześnie nie potrafi nawet zastosować się do podstawowych zasad kultury względem innych użytkowników.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd taka informacja? Jakies źródło?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Do anonima z 22:42 taką liczbe przewiduje Ministerstwo Zdrowia

  OdpowiedzUsuń