profilki

Strony

czwartek, 26 marca 2020

GEORGE, CHARLOTTE I LOUIS ORAZ RODZINA Z WESSEX BIJĄ BRAWO DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEMPałac Kensington opublikował wideo na którym widać księcia George'a, księżniczę Charlotte i księcia Louis'a bijących brawo dla lekarzy, pielęgnierek, farmaceutów, wolontariuszy i wszystkich pracowników służby zdrowia pomagających walczyć z COVID-19.

Nie wierze, że Louis jest już taki duży, tak mało go widujęmy.W tej samej akcji wzięli udział harabia i hrabina Wessex z dziećmi. 

4 komentarze:

 1. Czemu te dzieci bardziej przypominają małpki, którym każą klaskać, więc klaszczą równie mechanicznie jak żołnierze chińskiej armii chodzą na paradach? Sam pomysł oczywiście pozytywny, ale wykonanie sztuczne i sztywne (tak jak "rodzinne gotowanie" George'a z dziadkiem w garniturze i prababcią z torebką). Natomiast Wessexowie wyszli zdecydowanie bardziej naturalnie i rodzinnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, nie wiem ale czy małe dzieci tak nie klaszczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wyszłoby zdecydowanie lepiej, gdyby tło było trochę inne, bardziej przyjazne (bo takie ustawienie dzieci prosto i pod ścianą niczym do egzekucji wygląda dziwnie), a dzieciom towarzyszyliby rodzice, którzy wspomnieliby, że pragną wyrazić swój podziw i po tym nastąpiłyby oklaski, ale nie za długie (bo te naturalne, niewymuszone otoczeniem brawa nigdy nie trwają jakoś specjalnie długo). No i mam wrażenie, że Louis był w tym wszystkim trochę zagubiony. Ogólnie rodzina hrabiego Wessex zrobiła to tak, jak powinno to wyglądać - ale to tylko moje odczucie.

   Usuń
 3. Drogi czytelniczki czepiacie się. Wszystkie nagrania tego typu sa zaaranzawane i beda wygladaly troszke sztucznie i nie ma co sie tu doszukiwac problemu. Mysle ze starsze rodzenstwo jest dosyć uswiadomione o sytuacji i robi to ochoczo. Wiadomo ze Louis jest maly i niewielw z tego rozumie i nie wiem po co to wypominać. Dobra jest chęć rodzicow by wszystkie ich pociechy były razem w tym podziękowaniu. Równie dobrze można przejrzeć nagrania ludzi dziękujących pracownikom służby zdrowia ludzi z balkonów na całym świecie. Czy nie ma tam małych dzieci, ktore są w tym podziękowaniu ze swoimi rodzicami ? Widziałam. Są.

  OdpowiedzUsuń