profilki

Strony

niedziela, 22 marca 2020

CO ZE ŚLUBEM BEATRICE I EDO?, NOWE ZDJĘCIE OD RODZINY Z CAMBRIDGE Z OKAZJI DNIA MATKI + WIĘCEJ

Znalezione obrazy dla zapytania: princess beatrice and edo
Daily Express
Majowa uroczystość ślubna księżniczki Beatrice i Edoardo staje pod wielkim znakiem zapytania. W środę odwołane zostało przyjęcie weselne, które miało się odbyć w ogrodach pałacu Buckingham.
W środę rzecznik pałacu powiedział:
„Księżniczka Beatrice i pan Mapelli Mozzi nie mogą się doczekać ślubu, ale są również świadomi potrzeby uniknięcia niepotrzebnego ryzyka w obecnych okolicznościach. Zgodnie z poradami rządowymi dla Wielkiej Brytanii i nie tylko, para weryfikuje swoje ustalenia na 29 maja.Są szczególnie świadomi porad rządowych dotyczących dobrostanu starszych członków rodziny i dużych zgromadzeń ludzi. Dlatego planowane przyjęcie w ogrodach pałacu Buckingham nie odbędzie się. Para dokładnie rozważy porady rządu przed podjęciem decyzji, czy prywatne małżeństwo może mieć miejsce wśród małej grupy rodziny i przyjaciół."
Tymczasem pojawiły się także nowe wytyczne Kościoła Anglii w obliczu epidemii. Wynika z nich, że jeśli para zdecyduje się na planowy termin ślubu to, w uroczystości będzie uczestniczyć tylko ustawowe minimum osób, czyli para młoda, świadkowie i kapłan. Oznaczałoby to, że nawet rodzice pary młodej nie mogli by wziąć w ceremonii udziału.
 ---

Zdjęcie
Matt Porteous/Twitter Kensington Palace

Dzisiaj w Wielkiej Brytanii obchodzony jest dzień matki. Z tej okazji pałac Kensington opublikował kilka zdjęć w tym kilka niewidzianych wcześniej. Pierwsze, które znajduje się powyżej przedstawia księżną i księcia Cambridge z księżniczką Charlotte i księciem Georgiem.
Zdjęcie pochodzi z sesji wykonanej w 2018 roku, z której jest to trzecie zdjęcie, które widzimy. Pierwsze zdjęcie z tej sesji zostało opublikowane z okazji świąt w 2018 roku, drugie przedstawiające księżną zostało opublikowane z okazji jej urodzin w tym roku.

Znalezione obrazy dla zapytania: christmas 2018 cambridges
Matt Porteous/Twitter Kensington Palace
Znalezione obrazy dla zapytania: new photo birthday duchess of cambridge 2020
Matt Porteous/Twitter Kensington Palace
Na kolejnych zdjęciach opublikowanych dzisiaj widzimy księżną Dianę z synami, Carole Middleton z małą Catherine a na ostatnim kartkę, którą dostała księżna Kate z okazji dnia matki od księcia Georga.

Zdjęcie
Twitter/Kensington Palace
Zdjęcie
Twitter/Kensington Palace

Zdjęcie
Twitter/Kensington Palace

---


Instagram/crownprincessmm

Księżna Mette-Marit opublikowała na swoim instagramie kilka zdjęć, życząc udanego piątku czy polecając książę na ten "wyjątkowy czas".


Instagram/crownprincessmm
Instagram/crownprincessmmInstagram/crownprincessmm

Instagram/crownprincessmm

Instagram/crownprincessmm

Instagram/crownprincessmm
---

Belgian Royal Palace/ Instagram
Wczoraj pałac opublikował zdjęcie dzieci pary królewskiej wraz z domowymi goframi, które zostały przekazane do dwóch domów opieki.

---


kungahuset/ Crown Princess Victoria

Z okazji Światowego Dnia Wody opublikowano dwa zdjęcia księżniczki Estelle i księcia Oscara myjących ręce. W opisie zdjęć zachęcają do mycia rąk.

kungahuset/ Crown Princess Victoria
---

Znalezione obrazy dla zapytania: princess claire of luxembourg
Cour Grand-Ducal

Wczoraj księżna Claire z Luksemburga obchodziła 
35 urodziny.


Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie i na zewnątrz
© Cour grand-ducale / Emanuele Scorcelletti
Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Wielka Księżna Maria Teresa. 
Pojawiła się wiadomość od niej:


W dzień moich urodzin chcę wam tylko powiedzieć, że moje serce nie jest na przyjęciu. Moje serce jest z wami, z tymi wszystkimi, którzy obecnie walczą z chorobą, tymi, którzy się boją, którzy są sami, którzy są bezbronni.

Myślę też o tych, którzy żyją ostatnimi chwilami samotnie, o tych, którzy chcieliby towarzyszyć ukochanemu na ostatnie pożegnanie.

 Razem z Wielkim Księciem  nasze myśli są szczególnie z ogromną wdzięcznością skierowane do zawodu medycznego i paramedycznego, a także do wszystkich ochotników, którzy się poświęcają.
Jesteś prezentem dla nas wszystkich. DZIĘKUJĘ!

2 komentarze:

  1. Dziękuję za skrót wydarzeń :) Piękne zdjęcia z Wielkiej Brytanii i Norwegii.
    Dużo zdrowia dla Autorki i Czytelników, pozdrawiam K.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa jestem na kiedy Beatrice przełoży swój ślub.

    OdpowiedzUsuń