profilki

Strony

piątek, 13 marca 2020

KRÓLOWA MAŁGORZATA ODWOŁUJE OBCHODY URODZIN + LETIZIA I FELIPE CZEKAJĄ NA WYNIKI BADAŃ + WIĘCEJ

Znalezione obrazy dla zapytania queen margaret  II 80th birthday
Royal Central


Wczoraj odwołano obchody 80 urodzin królowej 
Małgorzaty II.
"Jej Królewska Mość Królowa powróciła dziś wieczorem z corocznych ferii zimowych w Norwegii. W świetle rozpowszechnienia COVID-19 i jego konsekwencji dla społeczeństwa, Królowa postanowiła odwołać wszystkie zaplanowane spotkania i wydarzenia w związku z nadchodzącymi 80. urodzinami w kwietniu. Udział rodziny królewskiej w innych oficjalnych uroczystościach w nadchodzących tygodniach jest również odwoływany."


Znalezione obrazy dla zapytania: king harald and queen sonja
imgur

Król Harald i królowa Norwegii Sonja zostali poddani kwarantannie. Wiadomości zostały potwierdzone przez NRK, norweski kanał telewizji publicznej wczoraj wieczorem.

NRK donosi, że ani król, ani królowa nie są chorzy, ale ze względu na to, że ostatnio wrócili z podróży muszą, być od izolowani tak jak norweski minister zdrowia i minister spraw zagranicznych.


Znalezione obrazy dla zapytania: king harald and queen sonja in jordan
Royal Central
 Według środków nadzwyczajnych ogłoszonych przez rząd norweski w czwartek, wszyscy wracający z podróży poza kraje nordyckie muszą się izolować w swoich domach, niezależnie od tego, czy mają objawy, czy nie. Środek ma również moc wsteczną od 27 lutego, a zatem wpłynie na dużą część populacji Norwegii. Wśród nich król i królowa Norwegii, którzy niedawno wrócili do kraju po wizycie państwowej w Jordanii.
Znalezione obrazy dla zapytania: king felipe and queen letizia 2020
RegalFille
Królowa Letizia i Król Felipe przeszli testy na obecność koronawirusa po tym,jak królowa spotkała się z panią minister Montero, u której stwierdzono zakażenie.
Pojwiła się informacja o 
NEGATYWNYM WYNIKU BADAŃ. 
Znalezione obrazy dla zapytania: netherlands maxima beatrix and laurentien
Niderlandzka rodzina królewska jak wiele innych także zmieniła swój kalendarz. Odwołano serię obowiązków królowej Maximy, księżniczki Beatrix i księżnej Laurentien. Pałac królewski w Amsterdamie został zamknięty dla zwiedzających do 31 marca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz