profilki

Strony

piątek, 21 września 2018

KRÓLEWSKIE RODZEŃSTWO...KRÓLOWEJ LETYCJI

Ostatnio dowiedzieliśmy się czegoś więcej o rodzeństwie Kate, księżnej Cambridge dziś przyszedł czas na rodzeństwo obecnej królowej Hiszpanii Letycji.
Telma z matką na ślubie Letycji


Królowa jest najstarsza z trzech córek  Jesús José Ortiz  Álvarez i Maríi de la Paloma Rocasolano Rodríguez.

Telma Ortiz Rocasolano
Telma Ortiz lleva ante la Justicia los límites de la libertad de expresión | elmundo.es www.elmundo.es180 × 229Buscar por imagen La hermana de Doña Letizia se protege de los 'flashes'. (Foto: Korpa Press) quintillizas - Buscar con Google

Telma urodziła się 25 paźdierniaka 1973 roku jest drugą z trzech sióstr Ortiz Rocasolano.Podstawową edukacje Telma otrzymała w szkole publicznej La Gesta.
Telma Ortiz, hermana de la reina Letezia de España
Po ślubie swojej starszej siostry Telma stała się popularnym tematem w Hiszpańskiej prasie. Przeróżne gazety wiązały ją z innymi europejskimi książętami np. księciem Albertem z Monako. Nagonka zakończyła się gdy zaczęła spotykać się z Toledo Enrique Martín Llop'em.

Telma i Enrique przenieśli się do Toledo to właśnie tam dowiedzieli się że będą mieć dziecko. Para bardzo starała uchronić swoje życie przed mediami, podobno na ochronę przed środkami masowego przekazu i na ochronę życia prywatnego w tamtym czasie wydali 45 000 euro. Dwa lata po narodzinach Amandy przeprowadzili się do Barcelony. Amanda jest blondynką podobnie jak jej kuzynki Leonore i Sofia, podobno dziewczynka była widywana w identycznych strojach co jej kuzynki.(prawdopodobnie były to te same)

Telma była żoną prawnika i przedsiębiorcy Jaime del Burgo. Jaime to przyjaciel królowej Letycji z dzieciństwa. Para zaczęła się spotykać w 2012 roku i po zaledwie dwóch miesiącach zdecydowali się na ślub. Ceremonia była prywatna a ślub jedynie cywilny. 
W lipcu 2012 roku postanowili wziąć ślub kościelny.Odbył się on w Ladispoli, mieście niedaleko Rzymu, w otoczeniu ich rodzin. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2016 roku.
Se separan Telma Ortiz y Jaime del Burgo?

A co z karierą?  W 2009 r. Rada Miejska Barcelony mianowała ją jako zastępcę dyrektora ds. Projektów międzynarodowych, nie obyło się jednak bez kontrowersji zarzucano jej bowiem że dostała tą pracę tylko dzięki pozycji siostry.
 Od 2014 roku jest dyrektorem ds. Stosunków międzynarodowych ESERP Business School w Barcelonie.
Princesa-Letizia-pide-tranquilidad-para-su-hermana-Telma-Ortiz.jpg (625×469)

Telma prowadzi "normalne" życie w Barcelonie wraz z córką co jakiś czas media donoszą o nowych związkach Telmy.


Érika Ortiz Rocasolano

Erika Ortiz Rocasolano, May 22, 2004 | Royal Hats
Erika z mężem na królewskim ślubie w 2004 roku.
Najmłodsza z sióstr Erika urodziła się 16 kwietnia 1975 roku. Erika podobnie jak siostry otrzymała podstawowe wykształcenie w  publicznej szkole w La Gesta, podobno była bardzo dobrą lecz nieśmiałą uczennicą. Kiedy miała zaledwie 4 lata została wysłana na lekcje tańca, jednak w przeciwieństwie do sióstr Erika wolała żywsze sporty i nie przepadała za tą dyscypliną. 

Ci co ją znali mówili że była bardzo wrażliwa i miała duszę artysty. Nic więc dziwnego że swoją dalszą edukację podjęła w kierunku artystycznym. Podobno Erika bardzo przeżyła rozwód rodziców. 

Erika prowadziła bardzo normalne życie do czasu związku jej siostry z przyszłym królem, ale nagle prasa dostała szaleństwa na punkcie życia jej i jej rodziny.
ERIKA

Swojego przyszłego męża Antonio Vigo poznała na ostatnim roku studiów.

Chwilę po rozpoczęciu związku musiał stać się związkiem na odległość ponieważ Erika wyjechała na kilka miesięcy do Niemiec, z powodu otrzymanego stypendium. Kiedy wróciła do Hiszpanii zamieszkała z Antonio i zaszła w ciążę. niestety dziewczynka urodziła się przedwcześnie.
Erika Ortiz - Fotos, Novedades, Información de la web www.vebidoo.es320 × 275Buscar por imagen Crisis en la relación de Erika Ortiz y Antonio Vigo quintillizas - Buscar con Google

Erika pracowała w księgarni na stanowisku sprzedawcy.

Antonio, Erika i Carla tworzyli szczęśliwą małą rodzinę do czasu kiedy Antonio otrzymał propozycję pracy w Urugwaju. Podobno na początku rozważała przeprowadzkę z mężem i córką lecz ostatecznie została została z Carlą w Hiszpanii. Mimo że podczas gdy Erika mieszkała w Niemczech odległość nie stanowiła dla nich problemu tym razem było inaczej.
https://cdn.20m.es/img/2007/02/07/558066.jpg

Po rozstaniu Erika postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. W 2005 roku zaczęła pracę w firmie Globomedia jako dyrektor artystyczny tam też poznała swoją kolejną miłość, był nią Roberto García. Para miała wspaniałe plany na przyszłość. Kilka miesięcy przed śmiercią Erika i Roberto postanowili przenieść się do domu na przedmieściach Madrytu jednak nigdy tego nie zrobili...


27 lutego 2007 roku Erika popełniła samobójstwo, świadomie przedawkowując leki na receptę.Królowa jeszcze jako księżna uczestniczyła w pogrzebie siostry, była wówczas w 7 miesiącu ciąży.Zdjęcia :pinterest

4 komentarze:

 1. To czyja.żona w końcu była Temat??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telma jest byłą żoną Jaime del Burgo a z ojcem swojej córki nie miała ślubu.

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń
 2. Straszne,że w taki sposób media po części przyczyniły się do złamania życia siostrom Letizii,tylko dlatego,że łączyło je pokrewieństwo z królową.Leti musiała ogromnie przeżyć śmierć siostry.

  OdpowiedzUsuń