profilki

Strony

czwartek, 6 września 2018

POŻYCZONE OD MAMYDzisiaj zobaczymy sukienki które miały na sobie królewskie kobiety oraz ich córki/synowe.

1. 
Królowa Silvia i księżniczka Victoria
Keystone/Getty - Queen Silvia in dress from the 80's her daughter Crown Princess Victoria wore in 2017 to her trip in Japan


Podczas wizyty w Japonii (2017 rok) księżniczka Victoria miała na sobie granatową sukienkę w czerwone kropki szybko stało się jasne że ta sukienka nie jest nowa i księżniczka pożyczyła ją od mamy. Królowa Silvia miała ją na sobie kilkakrotnie w latach 80 ubiegłego wieku.


2.
 Księżniczka Victoria i księżniczka Estelle
Crown Princess Victoria during the 1st birthday of her younger brother Prince Carl Philips,13 May, 1980
Podczas chrztu kuzynki w 2014 roku księżniczka Estelle była ubrana w sukienkę którą księżniczka Victoria miała na sobie podczas pierwszych urodzin swojego młodszego brata księcia Carla Philipa.

3.
Księżniczka Beatrix i księżna Mabel

Księżniczka Beatrix podczas swoich zaręczyn w 1965 roku miała na sobie zieloną sukienkę którą pożyczyła swojej synowej, księżnej Mabel w 2005 roku na ślub księcia Pietera Christiaana i Anity van Eijk.

4. 
Beatrice Borromeo i księżniczka Caroline

Księżniczka Caroline tą srebrną suknię założyła podczas 59 gali czerwonego krzyża w Monako w 2007 roku. Synowa księżniczki, Beatrice Borromeo ubrała tą sukienkę dziesięć lat później w kwietniu 2017 roku.

Zdjęcia:
Getty
Pinterest 

5 komentarzy:

 1. Będą kolejne części?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy post dodałbym jeszcze suknię królowej Sylwii z rozdania Nagród Nobla którą potem Madeleine założyła na swoje wesele

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu przyszło mi to do głowy, albo zielona suknia Beatrix nałożona przez Maximę.

   Usuń
 3. Fajny pomysł na posty, czekam na kolejne części :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń