profilki

Strony

poniedziałek, 17 lutego 2020

KOLEJNY ROZWÓD W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ!

Znalezione obrazy dla zapytania: earl of snowdon and wife 2019
unofficialroyalty.com

Niestety ten rok nie zapowiada się dobrze dla brytyjskiej rodziny królewskiej.

Po niespełna tygodniu o ogłoszeniu, że wnuk królowej, Peter Philips rozwodzi się, słyszymy wiadomość o kolejnym rozpadzie małżeństwa.

Tym razem koniec małżeństwa po 26 latach ogłosił siostrzeniec Elżbiety II, syn zmarłej księżniczki Małgorzaty.

Rzecznik pary powiedział, że hrabia i hrabina Snowdon polubownie zgodzili się, że ich małżeństwo dobiegło końca. Para poprosiła także prasę o poszanowanie prywatności ich rodziny.

Getty Images
Hrabia z dziećmi podczas ślubu księżniczki Eugenie w 2018 roku

David Armstrong-Jones, najstarszy syn księżniczki Małgorzaty i Antony'ego Armstronga-Jonesa, 1. hrabiego Snowdon urodził się 3 listopada 1961 roku.
Od urodzenia do śmierci ojca w 2017 roku nosił tytuł wicehrabiego Linley.
W 1993 ożenił się z Sereną Alleyne Stanhope, córką wicehrabiego Petersham.
Para ma dwoje dzieci Charlesa, wicehrabie Linley, który obecnie ma 20 lat oraz córkę Lady Margarite, która w maju skończy 18 lat.

Znalezione obrazy dla zapytania: Margarita Armstrong-Jones
SHUTTERSTOCK
Margarita i Charles podczas świąt 2019 w Balmoral

5 komentarzy:

 1. Witam ,jest błąd pod ostatnim zdjęciem ,ten chłopak to Athur Chatto a po drugie to zdjęcie jest zapewne z Sangringham a nie z Balmoral.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +2348104102662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

   Usuń
 2. Świetny wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +2348104102662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozwody nie należą do najprzyjemniejszych chwil w życiu… mówię to z własnego doświadczenie kiedy to po licznych zdradach i kłamstwach mojego męża zdecydowałam się złożyć pozew o rozwód.. Bardzo pomocna okazała się wówczas pomoc kancelarii adwokackiej http://adwokat-rodzinny.com . To oni udzielili mi porady prawne, przygotowali dokumentację sądową oraz reprezentowali mnie w trakcie postępowania.

  OdpowiedzUsuń