profilki

Strony

czwartek, 20 lutego 2020

60. URODZINY KSIĘCIA YORKU + KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT KSIĘCIA I KSIĘŻNEJ SUSSEX

The Royal Family/Twitter
19 lutego książę Andrzej obchodził 60 urodziny.
Z tej okazji księżniczka Eugenie opublikowała zdjęcie sprzed lat wykonane przez księżną Sarah.


Sarah, księżna Yorku/ instagram księżniczka Eugenie

Była żona księcia także złożyła mu życzenia na portalach społecznościowych, do których dołączyła zdjęcie wykonane przez Alexa Bramalla.

Alex Bramall
---
Znalezione obrazy dla zapytania: duke and duchess of sussex
Pinterest
31 marca będzie ostatnim dniem Harry'ego i Meghan jako wyżsi rangą członkowie rodziny królewskiej. Od 1 kwietnia wejdzie w życie wstępny 12-miesięczny okres podczas, którego wszyscy upewnią się że zawarty układ działa prawidłowo.
Od 1 kwietnia biuro księcia i księżnej Sussex w pałacu Buckingham przestanie istnieć. Potwierdzono natomiast że para zachowa swoje tytuły hrabiego i hrabiny Dumbarton oraz Barona i Baronessy Kilkeel.4 komentarze:

 1. Czyli jak w końcu będzie? Zachowują tytuły Sussex, ale ich nie używają czy jednak tracą tytuły Sussex, a zachowują Dumbarton i Kilkeel? Z ich oficjalnych oświadczen wynikało to pierwsze, ale teraz na twoim blogu czytam tę drugą wersję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachowują zarówno tytuły Księcia i Księżnej Sussex oraz harabi i Hrabiny Dumbarton a także barona i baronessy Kilkeel. Nie mogą używać jedynie predyktu Jej/Jego Królewska Wysokość.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Wychodzi więc, że po prostu źle sformułowaś to zdanie: "Potwierdzono natomiast że para zachowa swoje tytuły hrabiego i hrabiny Dumbarton oraz Barona i Baronessy Kilkeel." Skoro para "zachowa inne tytuły (a słowo "natomiast" oznacza "ale"), to tekst jasno daje do zrozumienia, że para nie zachowa tgo głównego tytułu.

   Usuń
 2. Tez nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń