profilki

Strony

wtorek, 11 lutego 2020

PETER I AUTUMN PHILLIPS ROZWODZĄ SIĘ!

Znalezione obrazy dla zapytania: autumn and peter phillips
Yahoo Lifestyle
Najstarszy wnuk królowej, Peter Phillips i jego żona, Autumn, potwierdzili dzisiaj, że ich małżeństwo powoli dobiega końca. Ich separacja następuje po prawie dwunastu latach małżeństwa.
Znalezione obrazy dla zapytania: autumn and peter phillips
W oświadczeniu wydanym w imieniu pary czytamy że decyzja o rozwodzie i dzieleniu się opieką zapadła po wielu miesiącach dyskusji i choć smutna, jest polubowna. Poinformowali również że ich rodziny wiedziały o tej decyzji od kilku miesięcy. Para twierdzi że rozwód będzie najlepszym rozwiązaniem dla nich i ich dwóch córek.
Znalezione obrazy dla zapytania: autumn and peter phillips
Global News
Peter i Autumn poprosili także o prywatność, ponieważ wraz z córkami rozpoczynają nowy etap w życiu. Informacja że para podjęła decyzję o rozwodzie pojawiła się w The Sun rano 11 lutego 2020 roku. A oficjalne potwierdzenie pojawiło się wkrótce potem.
Znalezione obrazy dla zapytania: autumn and peter phillips family
Hello Magazine
Oboje będą nadal mieszkać w Gloucestershire, gdzie spędzili większość małżeństwa i gdzie urodziły się Savannah i Isla.


4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. A co masz na myśli? Bo to, co się stanie, to akurat nic nadzwyczajnego i niestety nic nowego dla rodziny królewskiej. Po prostu będzie rozwód (mam nadzieję bez prania brudów) i podział opieki nad dziećmi - Peter będzie odtąd pojawiał się z córkami sam, a Autumn zniknie z oficjalnych okazji typu Trooping the Colour czy nabożeństwa bożonarodzeniowe w Sandringham. I to wszystko.

   Usuń
  2. Kingo, kiedy (jeśli w ogóle) możemy spodziewać się postu o relacjach Kate z rodziną królewską? W planach na nowym blogu widnieje zapowiedź "7.02 - relacje Kate z BRK". Minęło już kilka dni, a notki nie ma.

   Usuń
 2. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +2348104102662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

  OdpowiedzUsuń