profilki

Strony

niedziela, 16 lutego 2020

KSIĘŻNA CAMBRIDGE O MACIERZYŃSTWIE, NOWE ZDJĘCIE CHARLOTTE, ZAMKNIĘCIE BIURA SUSSEXÓW, WYNIKI ANKIETY + WIĘCIEJ

Kensington Royal - Twitter
Księżna Cambridge udzieliła szczerego wywiadu podczas podcastu Giovanny Fletcher z „Happy Mum Happy Baby”. Podcast został nagrany po tym, jak księżna odwiedziła Birmingham.

Podczas rozmowy księżna mówiła m.in. o rodzicielstwie, swoich porannych mdłościach czy o opuszczaniu szpitala, które nazwała "nieco przerażającm".

charlotte
 Księżna Cambridge

Przy okazji opublikowano zdjęcie księżniczki Charlotte, o którym wspominała księżna w rozmowie. Zdjęcie wykonano w Amner Hall ostatniej wiosny.
Strój księżniczki wskazuje na to, że zdjęcie zostało wykonane tego samego dnia co urodzinowe fotografie Charlotte z 2019 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania: princess charlotte birthday 2019
Zdjęcia : Księżna Cambridge


----
Znalezione obrazy dla zapytania: duke and duchess of sussex
Harper's Bazaar

Książę i księżna Sussex zamykają swoje biuro w pałacu Buckingham, co spowoduje zwolnienie części jego 15 pracowników. Po ogłoszeniu pary, że wycofują się ze swoich ról jasne jest, że biuro w Londynie nie jest im już potrzebne. W miarę finalizowania szczegółów niektórzy pracownicy zostaną przesunięci do innych biur, ale twierdzi się, że będą pewne zwolnienia.
---
Znalezione obrazy dla zapytania: princess eugenie valentines day 2020
Księżniczka Eugenie z okazji walentynek opublikowała na swoim instagramie zdjęcie ze swoim mężem z 2010 roku, w którym to się poznali.

---
Cour grand-ducale
W walentynki swoją 39. rocznice ślubu obchodził wielki książę Henri i wielka księżna Maria Teresa.

Cour grand-ducale

Cour grand-ducale
---
Cour grand-ducale

Dzisiaj księżniczka Alexandra z Luksemburga obchodzi swoje 29. urodziny.
Z tej okazji na instagramie czy facebooku opublikowano trzy "stare" zdjęcia księżniczki.
Cour grand-ducale

Cour grand-ducale

----
Według ankiety najbardziej lubianą członkinią Duńskiej Rodziny Królewskiej jest księżna Mary, która otrzymała prawie 60 procent głosów.
Drugie miejsce zajmuję królowa Małgorzata, która otrzymała lekko ponad 12 procent waszych głosów. Ostatni na podium znajduje się książę Frederik, który otrzymała 9,1 procent wszystkich głosów.
5 komentarzy:

 1. Zdjęcie księżniczki Charlotte jest urocze :) Również zdjęcie Eugenie jest wg bardzo ładne i urokliwe :) Nie dziwią mnie wyniki ankiety, kiedy możemy spodziewać się następnej? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czwarte miejsce w ankiecie (fioletowy kolor) to Marie, tak? Pytam, bo i Marie i Isabella mają bardzo podobny kolor.

  Btw myślę że fajniej, byłoby gdyby np. wyniki ankiety były publikowane w oddzielnym poście. Dzięki temu nowości na blogu pojawiałyby się cyklicznie, a nie jak tu, że jest długa cisza, potem nagle multum przeróżnych niezwiązanych rzeczy w 1 notce i znowu zamarcie bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i łatwiej byłoby taki post później znaleźć w archiwum.

   Usuń
 3. Dziwnie pomyśleć, że gdyby wszystko potoczyło się inaczej, tę samą 39. rocznicę ślubu świętowaliby teraz Karol i Diana (pobrali się kilka miesięcy po parze z Luksemburga). Jak ten czas płynie...

  OdpowiedzUsuń