profilki

Strony

niedziela, 31 maja 2020

INFORMACJA

Rodzina Królewska


Ze względu na zamieszanie z nauką zdalną zaniedbałam trochę bloga, ale teraz gdy zbliżamy się do końca roku szkolnego i jest trochę lżej i mam więcej czasu i ochoty na pisanie. Mam także sporo pomysłów na notki i czekam także na wasze propozycje.
Mam nadzieję, że dalej chętnie będziecie zaglądać na mojego bloga.
Dzisiaj przedstawię wam plany wobec bloga na najbliższy czas.

Przede wszystkim wracają ankiety na ulubionego członka rodzin królewskich i książęcych, planowo będą pojawiały się ona w poniedziałki i głosować będzie można do piątku.

Wraca także seria gościnna "Royal si w Polsce". Posty tę będą się ukazywały w środy.

W przypadku postów okazjonalnych publikacja ankiet i gościnnej serii może ulec zmianie o jeden dzień.

Mam zamiar także przygotować kilka postów na temat swojego poglądu na pewne wydarzenia, sytuację. Do tej pory zamieściłam trzy posty "Moimi Oczami" na temat, dlaczego monarchie wciąż istnieją (tutaj), dlaczego księżna Kate jest porównywana do księżnej Diany (tutaj) oraz na temat ślubu Harry'ego i Meghan (tutaj). O czym chcielibyście się dowiedzieć? Tematy takich postów, możecie mi zaproponować w komentarzach lub wysyłając mejla na adres: rodzinakrolewskablog@wp.pl

Pozytywnie został przyjęty quiz o szwedzkiej rodzinie królewskiej (tutaj), a w komentarzach wyraziliście chęć kolejnych quizów więc i one będą się pojawiały na blogu.

Myślałam także o powrocie do "gry" "Zgadnij kto to?" co o tym myślicie?

4 komentarze:

 1. Moje propozycje tematów: Harry i Meghan - dlaczego się nie udało? Marie Chantel i Pavlos - czy mają szansę na koronę? Leonor- jaka będzie jej przyszłość? Jak będzie wyglądać monarchia za 20 lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie super pomysły :) Przy ostatnim temacie o monarchii za 20 lat chętnie poznałabym także przewidywania, w których krajach monarchia może zniknąć, a w których mogłaby wrócić.

   Usuń
 2. Ogromnie się cieszę z Twojego powrotu (a raczej zwiększenia aktywności, bo przecież zupełnie nie znikałaś :) ). Podobają mi się wszystkie Twoje pomysły: i quizy, i głosowania, a nawet cykl Royalsi w Polsce, choć nie jest to akurat moja ulubiona seria. Nie wiem tylko, czy w obecnej sytuacji cykl "zgadnij kto to" się sprawdzi, bo większość prowadzi aktywność zdalnie z tych samych pomieszczeń, więc po samych wnętrzach będzie się można skapnąć, o kogo chodzi - może jak sytuacja się unormuje?

  Z serii "Moimi oczami" może coś o sytuacji w Luksemburgu (tam się ostatnio wiele działo) albo o sytuacji młodszego "outsiderskiego" pokolenia w Szwecji (Madeleine) i Wielkiej Brytanii (Harry)? Albo o czymkolwiek, co uznasz za najciekawsze, bo wtedy pisze się najlepiej i wyciąga najlepsze wnioski.

  Ogólnie to z wielką chęcią przeczytam wszelkie posty tematyczne (szczególnie lubiłam to o wieku zostania rodzicami). Tak czy siak, zawsze masz ciekawe pomysły, więc myślę, że się nie zawiedziemy! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też byłabym ciekawa jakiejś konstruktywnej i rzetelnej opinii na temat Harry'ego Meghan, jak równiez o konflikcie Meghan z Kate.

  OdpowiedzUsuń