profilki

Strony

środa, 13 maja 2020

CZŁONKINIE RODZIN KRÓLEWSKICH W TYCH SAMYCH KREACJACH CZĘŚĆ 9Książę Carl Phillip i księżna Sofia 14 listopada 2018 roku udali się do Sztokholmskiego ratusza na lunch w związku z wizytą pary prezydenckiej z Włoch. Po raz kolejny Sofia pokazała się w tej spódnicy od Hugo Bossa 2 października 2019 roku, gdy wraz z mężem wzięła udział w sympozjum "Uczenie się i dysleksja".
14 marca 2019 roku księżna Mary podczas trzeciego dnia swojej wizyty w Teksasie odwiedziła Texas Medical Center w Houston. Tego dnia księżna zdecydowała się na błękitną spódnicę z podwyższonym stanem.
13 czerwca 2019 rok królowa Letizia wraz z mężem przewodniczyli spotkaniu Royal Spanish Academy, tego dnia królowa zaprezentowała się w nowej spódnicy od Hugo Bossa.Podczas obchodów 70. urodzin króla Carla XVI Gustafa dnia 30 kwietnia 2016 roku, księżna Sofia była ubrana w jasnoróżową sukienkę od Hugo Bossa. Królowa Letizia zdecydowała się na tę samą sukienkę 22 czerwca 2017 roku, gdy wraz z mężem brała udział w posiedzeniu Królewskiej Akademii Hiszpańskiej w Madrycie.10 czerwca 2015 roku Królowa Maxima wzięła udział w koncercie finałowym, 2. edycji "Kinderen Maken Muziek" tego dnia zdecydowała się na jasną bluzkę w czerwony wzór od Natan. Królowa Mathilde zdecydowała się na ten sam model tylko w kolorze niebieskim podczas spotkania ze specjalistami podczas konferencji na temat różnych form znęcania, które miało miejsce 16 czerwca 2015 roku.

Zdjęcia: pinterest.com2 komentarze:

  1. Ta sukienka,którą mają w swojej szafie Sofia i Letizia jest śliczna, bardzo chciałabym taką mieć. W pierwszym porównaniu,dla mnie, najlepiej wypada księżna Mary, w drugim nie umiem zdecydować, a w trzecim raczej królowa Mathilde.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie odbierz tego źle, ale porównanie Matyldy w niebieskim i Maximy w czerwonym pojawiało się już tak często w różnych zestawieniach, że aż trudno zliczyć. Szkoda, że nie znalazło się nic bardziej oryginalnego.Natomiast błękitna spódnica i kremowa sukienka idealnie pokazują, jak różnie każda pani może w tym wyglądać i jak pięknie na swój sposób.

    OdpowiedzUsuń