profilki

Strony

piątek, 22 maja 2020

KSIĘŻNICZKA ELISABETH ROZPOCZNIE NAUKĘ W ROYAL MILITARY ACADEMY, UROCZE ZDJĘCIA ESTELLE I OSCARA Z OKAZJI DNIA PSZCZÓŁ + NOWE ZDJĘCIE KSIĘCIA CARLA PHILIPA20 maja pałac ogłosił, że księżniczka Elisabeth rozpocznie naukę w Royal Military Academy.
Do akademii wojskowej będzie uczęszczać od 31 sierpnia przez rok.


20 maja był Światowy Dzień Pszczoły. Z tej okazji księżniczka Victoria wraz z księżniczką Estelle i księciem Oscarem odwiedziła pasiekę, która znajduje się w ogrodach Pałacu Haga. Podczas oglądania uli wykonano wiele uroczych zdjęć.
Pszczoły, które znajdują sie na terenie pałacu są prezentem ślubnym dla Victorii i Daniela od związku pszczelarzy.

Rodzina tego samego dnia spotkała się także z owcami.13 maja książę Carl Philip obchodził 
41. urodziny,  z tej okazji udostępniono nowe zdjęcie księcia wylonane przez księżną Sofię przed ich domem.


3 komentarze:

 1. Hej, wiem, że nie na temat, ale chciałabym zapytać, co z quizami o dynastiach albo głosowaniami na ulubionych członkow rodzin królewskich? Wiesz, dziwnie to wygląda: już któryś raz zaczynasz fajną serię, ludzie chwalą i proszą o więcej... a potem cisza. To dość rozczarowujące. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbliża się koniec roku szkolnego, więc mam coraz więcej czasu, którego do tej pory było bardzo mało. Qizy i głosowania wrócą na początku czerwca. Od czerwca będę także starała się utrzymać poziom 3 postów tygodniowo.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :) bo już straciłam nadzieję i na quizy, i na głosowania. Swoją drogą zupełnie nie pomyślałam o roku szkolnym: po pierwsze ze względu na specyficzną sytuację, która teraz panuje, a po drugie - Twoje posty są tak rzetelne i dojrzałe, że zawsze wydawało mi się, że już dawno skończyłaś szkołę i teraz studiujesz/pracujesz. :)

   Usuń