profilki

Strony

poniedziałek, 13 stycznia 2020

OŚWIADCZENIE WILIAMA I HARRY'EGO + KSIĄŻĘ HAAKON O SYTUACJI ZDROWOTNEJ KRÓLA

Podobny obraz
upi.com
Książę Cambridge i książę Sussex wydali dziś wspólne oświadczenie w którym zaprzeczają twierdzeniom gazety na temat ich relacji. Chociaż nie poinformowano o co dokładnie chodzi uważa się, że odnosi się do artykułu, w którym twierdzono, że książę i księżna Sussex czuli, że zostali wypchnięci z rodziny po części z powodu działań Williama opisanych jako "znęcanie się".

Oświadczenie:
"Pomimo wyraźnego dementowania, nieprawdziwa informacja na temat relacji księcia Sussex i księcia Cambridge dostała się do mediów. Dla braci, dla których sprawy zdrowia psychicznego są tak ważne, użycie tak podburzającej narracji jest obraźliwe i szkodliwe"

Znalezione obrazy dla zapytania prince haakon
hellomagazine.com

Król Harald 8 stycznia został przyjęty do szpitala z powodu złego samopoczucia i zawrotów głowy, początkowo miał opuścić szpital w piątek, jednak zdecydowano inaczej.  Dzisiaj o godzinie 15 książę Haakon jako regent spotkał się z prasą. 

„Dziękuję ci za twoją troskliwość. Król wraca do zdrowia, spodziewamy się, że w tym tygodniu wróci ze szpitala. Jest w porządku. Miał zawroty głowy i złe samopoczucie i dlatego został przyjęty do szpitala ”.

„W ostatnich tygodniach był ciężki okres. Staramy się, jak możemy, aby się o siebie zatroszczyć”.

Następca tronu został także zapytany o decyzję księcia i księżnej Sussex:
„Myślę, że jeśli wszyscy się nie spieszą, jestem pewien, że znajdą dobre rozwiązanie”.

2 komentarze:

  1. Jaka prosta i mądra wypowiedź Ksiecia Haakona na temat BRK (ostatnie zdanie posta). Jestem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie to żałosne,Król Norwegiiw szpitalu, Jego Syn informuje społeczeństwo o stanie zdrowia, a dziennikarze pytają o nic nie znaczącego księcia z innego kraju...

    OdpowiedzUsuń