profilki

Strony

niedziela, 25 marca 2018

Co Poddani Myślą o... Królowej Elżbiecie

Ostatni post był o następcy tronu to teraz czas na jego matkę królową Elżbietę a więc sprawdźmy.

      ,,Dlaczego ktoś chciałby zabić królową Elżbietę? Wydaje się być bardzo dobrą                                           osobą.,,

,,głupia kobieta"

,,Niech Bóg błogosławi Królową i jej rodzinę ich tradycję i ludność Wielkiej Brytanii"

,,Dlaczego przez wszystkie lata podziwiania Jej Królewskiej Mości nie spodziewałem się że teraz będę się czół upokorzony."

,,Wolna i bezwartościowa Królowa siedziała bezsilnie rządząc przez 65 lat. Nigdy nie mówi do zwykłych ludzi i unika konfliktów za wszelką cenę. To przepis na jej sukces. Wtedy jej podwładni nie mogą jej krytykować, ponieważ nic nie mówi i nie ma konfliktu. Sukienki każdego dnia w tym samym stylu uśmiecha się,. Odsłania tablice, odwiedza szkoły i szpitale itp. Nigdy nie opuści Ascot, Epsom lub Cheltenham, aby obserwować wyścig swojego konia. Ale od 65 lat nigdy nie odwiedziła żadnego z 950 banków żywności w Anglii, gdzie jej mieszkańcy jadą w trudnych czasach."

,,Kiedy królowa się obudzi?"

,, Królowa odziedziczyła trochę zadziorności od swojej pospolitej szkockiej matki"

,,Jest bezwstydna i pozbawiona kręgosłupa, kojarzy się z tym złym przywódcą, który traktuje kobiety jak własność jako własność do hodowli. Pozwala na ukamienowanie na śmierć w miejscach publicznych. Jeszcze przez 65 lat siedziała na bezwartościowym tronie i odniosła sukces, nic nie robiąc, nigdy nie rozmawiając z poddanymi i unikając konfliktu za wszelką cenę. I podobnie jak ten zły król ma bezrobotną rodzinę, która czerpie korzyści lub dziedziczne fortuny skradzione innym."


,,Nie wybrana Niemka bez kontrolowanych kont bankowych"- Jeżeli chodzi o mnie to ten komentarz jest po prostu głupi"

,,Ona jest Królową dla dobra boskości, powinny w kraju być jej zasady"

Jak wiadomo w internecie są głównie młodzi ludzie i to jest zapewne ich opinia.
 Co wy myślicie o królowej? 


Źródło zdjęć: https://www.pinterest.com.au/

3 komentarze:

 1. Czuje piszemy przez "u" nie "ó".
  Co do Królowej Elżbiety: ja ją podziwiam. To kobieta instytucja, która przez te wszystkie lata panowania pozostaje wierna tradycji i swoim przekonaniom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze można krytykować i znajdować złe punkty.Ale naprawdę królowa Elżbieta jak nikt zasługuje na szacunek za tyle lat niezłomnej pracy,za to,że potrafiła przetrwać tyle problemów i nigdy nie zawieść monarchii i kraju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa Elżbieta ma swoje twarde zasady i pogląd a to, jak wyglądać ma monarchia. Służy ojczyźnie już tyle lat, że należy jej się szacunek i wyrozumiałość !

  OdpowiedzUsuń