profilki

Strony

poniedziałek, 21 czerwca 2021

NOWE ZDJĘCIA Z OKAZJI DNIA OJCA W UK + MADELEINE Z RODZINĄ W SZWECJI!

Princess Eugenie/instagram

Wczoraj w Wielkiej Brytanii obchodzony był dzień ojca. Z tej okazji księżniczka Eugenia napisała na swoim instagramie "Szczęśliwego dnia ojca dla Ciebie kochany... jesteś najlepszym ojcem dla naszego chłopca!!"- do tego dodała cztery zdjęcia Jacka i Augusta.

Princess Eugenie/instagram

Princess Eugenie/instagram

Princess Eugenie/instagram

Para książęca Cambridge, również podzieliła się nowym zdjęciem. Zdjęcie przedstawia księcia Wiliama z księciem George'em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, które jak widać po strojach, zostało wykonane w dniu Trooping The Colour w 2019 roku. Niestety zdjęcie jest nie wyraźne, ponieważ stało się częścią krótkiego filmiku.


Księżniczka Madeleine z rodziną pierwszy raz od wybuchu pandemii przyjechała do Szwecji. Rodzina ma spędzić w ojczyźnie Madeleine całe lato. Wezmą więc udział w chrzcie księcia Juliana, który nie będzie transmitowany w telewizji. Chrzest będzie miał miejsce 14 sierpnia, tradycyjnie w kaplicy Pałacu Drottningholm.

instagram/Princess Madeleine of Sweden 

Jednak wracając do księżniczki Madeleine, podzieliła się ona z nami powyższym zdjęciem, swojej najstarszej córki księżniczki Leonore dodając: "Hurray będąc ponownie w domu w pięknej Szwecji!!!"


2 komentarze:

  1. Piękne i słodkie zdjęcia :)
    Księżniczka Leonore jest bardzo podobna do swojej Mamy.

    OdpowiedzUsuń