profilki

Strony

środa, 5 maja 2021

KSIĘŻNA SUSSEX NAPISAŁA KSIĄŻKĘ DLA DZIECI

mirror.co.uk/Image: PA

 The Bench to tytuł książki, którą napisała Meghan, księżna Sussex.

Książkę zapoczątkował wiersz, który księżna napisała dla księcia Harry'ego z okazji pierwszego dnia ojca w 2019 roku. Cała książka będzie opowiadała o szczególnej relacji między ojcem a synem, z perspektywy matki.
Ilustracje w do książki wykonał Christiana Robinson. W wersji audio to księżna będzie lektorem książki.

Książka ukaże się 8 czerwca.

Na stronie archwell, książęcej pary napisano:

"Meghan, księżna Sussex, jest autorką swojej pierwszej książki dla dzieci, The Bench (która zostanie wydana 8 czerwca), o szczególnej więzi między ojcem i synem - widzianej oczami matki. Zainspirowana własnym mężem i synem debiut Księżnej Sussex we wzruszający sposób oddaje ewoluujące i rozszerzające się relacje między ojcami i synami oraz przypomina nam o wielu sposobach, w jakie miłość może nabierać kształtu i wyrażać się we współczesnej rodzinie."

Za pośrednictwem strony poinformowano również, że książka zostanie wydana w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Indiach i RPA.

---

Trochę nie podoba mi się, że Meghan podpisała się swoim tytułem królewskim. Mogła podpisać się nazwiskiem Mountbatten-Windsor albo nawet jako Meghan Sussex, jednak rozumiem, że ma prawo, aby podpisywać się tytułem5 komentarzy:

 1. Slyszalam, ze Meg rodzi i jest w szpitalu to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zostało to nigdzie oficjalnie potwierdzone, na razie to tylko plotki.

   Usuń
 2. Meghan podpisała się tytułem królewskim, bo to się pewnie lepiej sprzeda niż z normalnym nazwiskiem. Mimo to jest w tym coś dziwnego, bo inni royalsi (i to pełniący obowiązki) często podpisują się nazwiskami czy pseudonimami, a tutaj osoba, która oficjalnie odłączyła się od royalsów, robi coś odwrotnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sarah Ferguson (księżna Yorku) swoje książki dla dzieci również podpisywała: Sarah, Duchess of York, a też nie jest członkiem BRK po rozwodzie z Andrzejem :)

   Usuń
  2. Agnieszko, jest poważna różnica między "N, The Duchess of X" a "N, Duchess of X". Nie chcę Cię urazić, ale to zaskakujące, że tak doświadczona blogerka jak Ty to myli.

   Usuń