profilki

Strony

piątek, 28 maja 2021

BIERZMOWANIE KSIĘŻNICZKI LEONORDzisiaj starsza córka króla Felipe i królowej Letizii Leonor, księżniczka Asturii przystąpiła do sakramentu bierzmowania w obrządku rzymskokatolickim. 

Księżniczka przyszła na świat 31 października 2005 roku jako pierwsze dziecko ówczesnego księcia Asturii Felipe i księżnej Asturii Letizii.  14 stycznia 2006 roku Leonor została ochrzczona w Pałacu Zarzuela, a jej rodzicami chrzestnymi zostali jej dziadkowie ówcześnie panujący król Juan Carlos i królowa Sofia. Pierwszą komunię świętą księżniczka przyjęła w 2015 roku.


Oprócz Jej Królewskiej Wysokości do bierzmowania przystąpili dziś również jej koledzy z klasy. Ze względu na pandemię w uroczystościach mogli uczestniczyć jedynie rodzice i rodzeństwo bierzmowanych nastolatków, a wszystko odbyło się w 
Parroquia de la Asunción de Nuestra Señora de Aravaca w Madrycie.


Media nie miały wstępu na ceremonię, dlatego dysponujemy zdjęciami tylko sprzed kościoła.4 komentarze:

 1. Piękna rodzina :) Księżniczce Leonor bardzo pasuje niebieski kolor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżniczka Leonor i Inflanta Sofia pięknie wyglądały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłałam Ci maila kilka dni temu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda i spora oszczędność czasu. Dlatego moge Wam wszystkim polecić sprawdzić strone https://sakramento.pl/pl/c/KREATYWNE-POWIADOMIENIA-O-CIAZY/352 , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi dekoracjami i akcesoriami na Chrzest, Komunię lub urodziny dziecka.

  OdpowiedzUsuń