profilki

Strony

sobota, 17 kwietnia 2021

STARE/NOWE ZDJĘCIA KSIĘCIA FILIPA Z MIĄ TINDALL I KRÓLOWĄ

Foto: The Duchess of Cambridge

 Wczoraj Mike Tindall, mąż Zary wnuczki księcia Filipa i królowej Elżbiety podzielił się zdjęciem swojej starszej córki Mii z księciem Edynburga. Zdjęcie wykonała księżna Kate.

 „To był bardzo smutny tydzień, ale dał nam czas na zastanowienie się nad wspaniałymi wspomnieniami i historiami zarówno osobistymi, jak i wspólnymi. Oddany człowiek rodzinny, za którym zawsze będziemy tęsknić, ale zawsze będziemy go kochać ”. - napisał Tindall

Foto: The Countess of Wessex

Pałac podzielił się z nami zdjęciem królowej i księcia Edynburga, które zostało wykonane przez hrabinę Wessex w 2003 roku w Szkocji na szczycie Coyles of Muick.

 W opisie napisano:

"Książę Edynburga był kochającym mężem i oddanym ojcem, dziadkiem i pradziadkiem.
Trwałe małżeństwo królowej i księcia pozwoliło im wspierać się nawzajem przez wiele lat pełnienia królewskich obowiązków i wspólnego zakładania rodziny."

---
Już dzisiaj o godzinie 16 czasu polskiego odbędzie się ceremonia pogrzebowa księcia Filipa, którą w Polsce można będzie oglądać za pośrednictwem:
TVN24 - relacja i transmisja od 15.00
Polsat News - relacja i transmisja od 14.30
TVP Info - relacja i transmisja od godziny 15.00

W związku z tym, że na blogu British Royal Family będzie prowadzona relacja z ceremonii na bieżąco, zdecydowałam się u siebie zamieścić jedynie podsumowanie uroczystości i swoje odczucia (opublikuje go dziś wieczorem lub jutro rano).

Okładka książeczki, którą otrzymają żałobnicy podczas nabożeństwa:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz