profilki

Strony

sobota, 24 listopada 2018

NOWA OFICJALNA REZYDENCJA HARRY'EGO I MEGHAN

Dzisiaj otrzymaliśmy oświadczenie z pałacu Kensington z którego dowiadujemy się że małżeństwo przeprowadzi się do Windsoru. Nową oficjalną rezydencją pary książęcej zostanie Frogmore Cottage, którą otrzymali od królowej.Przeprowadzą się tam na początku przyszłego roku. Jak czytamy w oświadczeniu Windsor jest bardzo szczególnym miejscem dla Ich Królewskich Wysokości i są  wdzięczni że ich oficjalna rezydencją będzie się tam znajdować.
Dla przypomnienia para od swoich zaręczyn rok temu mieszkała w Nottingham Cottage. Obecnie w rezydencji trwa remont by odświeżyć dom a także przystosować do potrzeb przyszłych rodziców. Jednak biuro pary książęcej wciąż będzie mieściło się w pałacu Kensington. 

10 komentarzy:

 1. żenujące niech teraz zwrócą kasę podatnikom, a dom poprzednim właścicielom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Remont zawsze się przydaje, niezależnie od tego czy ktoś w nim zamieszka czy nie

   Usuń
  2. jaki dom mają zwrócić???

   Usuń
 2. Spodziewałam się że para otrzyma jakaś posiadłość fajnie że to Frogmore mają związane z tym miejsem piękne wspomnienia

  OdpowiedzUsuń
 3. To będzie chyba najmniej okazała rezydencja w rk... Rozumiem,że chcą mieć prywatność i spokój,ale ile można mieszkać niemalże na wsi??? Trochę tego nie rozumiem...
  Swoją drogą ciekawe kto zamieszka w apartamencie po Gloucester'ach w Kensington?
  No i druga rzecz-jeśli konta Cambridge'ów i Sussex'ów zostaną rozdzielone,to konto Harry'ego i Meghan będzie się nazywał...Frogmore? To nawet nie jest pałac...Równie dobrze mogli na stałe zamieszkać w Costwolds...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karol ma konto Clarence House i to jakoś nie jest problem.
   Apartament 1 wcale nie był remontowany pod nich, wg mediów wcale nie zamierzali tam zamieszkać.
   Będą mieszkać 50 min. od centrum Londynu, więc nie na takiej głębokiej wsi, dajmy spokój, niech mieszkają tam gdzie chcą. Dajmy innym żyć tak jak chcą.

   Usuń
 4. Frogmor Cottage to idealny wybór Królowej, nie jest to pałac a dom , który zajmowali ważniejsi służący potem ważni pracownicy, może być przebudowany i urządzony zgodnie z upodobaniami Meghan, czyli nowocześnie, po amerykańsku, jest odosobniony, ale łatwo zadbać o bezpieczeństwo, bo znajduje się na terenie prywatnych ogrodów. Myślę, że w Kensington Palace rodzina królewska nie była zbyt przychylna Meghan i jej przyjaciołom, tam nikt nie będzie widział co robi Meghan a ma Ona bardzo duży problem z dostosowaniem się do stylu życia, zachowania i tradycji w BRK. Szkoda mi Harrego, bo ostatnio jest smutny, nerwowy a oczekiwanie na dziecko to piękny czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry jest smutny? Chyba różne zdjęcia oglądamy, ja go dawno nie widziałam w tak wyśmienitej formie. Szczerze to nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek wcześniej był tak wesoły.

   Usuń
 5. Nie jest wesoły, nerwowo słucha co Meghan mówi podczas spotkań, jest niespokojny. Oczywiście zdjęcia w prasie przedstawiają uśmiechniętego Harrego, ale na filmikach jest inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Plany remontu Frogmor C złożono w Radzie w lipadelajde cu, więc Królowa podarowała H&M pewnie w maju. Dla zmyłki puszczono plotkę, że dostali Adelaide Cottage -dom w pobliżu Frogmor. Prace remontowe muszą już trwać od około 2 miesięcy aby zostały ukończone na wiosnę. To będzie dobre miejsce do mieszkania dla H&M.

  OdpowiedzUsuń