profilki

Strony

środa, 21 kwietnia 2021

NOWE ZDJĘCIA Z OKAZJI 14. URODZIN KSIĘŻNICZKI ISABELLI + 95. URODZINY ELŻBIETY II + WIĘCEJ

H.K.H. Kronprinsessen ©

 Z okazji 14. urodzin księżniczki Isabelli para koronna Danii podzieliła się trzema nowymi zdjęciami córki. Zdjęcia wykonała księżna Mary.

H.K.H. Kronprinsessen ©

Isabella Henrietta Ingrid Margrethe urodziła się 21 kwietnia 2007 roku jako drugie dziecko księcia koronnego Frederika i księżnej koronnej Mary. Księżniczka od urodzenia zajmuje 3. miejsce w linii sukcesji do duńskiego tronu.

H.K.H. Kronprinsessen ©

Wczoraj poinformowano, że rodzina przenosła się do Chancellery House w Pałacu Fredensborg. Budynek został zbudowany w 1731 roku.
Chancellery House został udostępniony parze książęcej w maju 2004 roku przez królową.


Chancellery House funkcjonował jako główna rezydencja rodziny do 2010 roku, kiedy to po gruntownym remoncie stanął w gotowości pałac Fryderyka VIII w Amalienborg. Obecnie rodzina używa Chancellery House jako swojej rezydencji latem, podczas gdy zimą mieszkają w Pałacu Frederika VIII w Amalienborg.

"Przez ostatnie 10 lat rodzina księcia koronnego regularnie mieszkała w Fredensborgu przez krótsze okresy, ale od dawna pragnieniem rodziny było pozostawanie w Chancellery przez dłuższy czas." - napisał pałac.

---

www.vogue.co.uk

Dzisiaj Jej Królewska Mość Królowa Elżbieta II obchodzi 95. urodziny. 
W tym roku urodziny monarchini pokryły się z żałobą rodzinną po śmierci księcia Filipa, która trwa od dnia odejścia księcia przez dwa tygodnie. 


1 komentarz:

  1. Księżniczka Isabella jest śliczna :)
    Wszystkiego najlepszego dla Księżniczki oraz dużo siły dla Królowej Elżbiety.

    OdpowiedzUsuń