profilki

Strony

wtorek, 19 lutego 2019

KRÓLEWSKIE RODZEŃSTWO KRÓLOWEJ MAXIMY

Inés Zorreguieta with her sister Queen Máxima
Królowa Maxima z młodszą siostrą

Na dzisiaj przygotowałam dla was informacje na temat rodzeństwa królowej Maximy. Poprzednią część o rodzeństwie królowej Letizi możecie przeczytać tutaj, a informacje na temat rodzeństwa księżnej Kate przeczytasz tutaj.Królowa Holandii ma szóstkę rodzeństwa z czego trójka to rodzeństwo przyrodnie.
María Zorreguieta López

Jest najstarsza z całego rodzeństwa. Córka z pierwszego małżeństwa Jorge Zorreguieta z Martą López Gil urodziła się w 1956 roku i to w zasadzie wszystko co o niej wiadomo. Nigdy nie pojawiła się na rodzinnym wydarzeniu gdzie możne by było zrobić jej zdjęcie. Nie była obecna na ślubie Maximy ani nawet na chrztach jej dzieci. W mediach krąży wiele powodów dlaczego nie pojawiła się na tych uroczystościach a oto kilka najbardziej prawdopodobnych: chce prowadzić prywatne życie z dala od prasy, siostry nie są blisko, istnieje między nimi konflikt.


Ángeles Zorreguieta López
Znalezione obrazy dla zapytania angeles zorreguieta pinterest
Urodziła się w 1958 roku, jest drugą córką Jorge Zorreguiety i Marty López Gil. 
Z zawodu jest mikrobiologiem. Dwukrotnie zamężna, po raz pierwszy z Fernando Galante z którym ma dwóch synów Sebastiana i Facundo. Jej drugim mężem został Adrian Vojnov z którym ma córkę Ane. W latach 1997-2001 mieszkała w Anglii po czym wróciła do Argentyny.


Dolores Zorreguieta López
Dolores Zorreguieta / Facebook
Trzecia córka Jorge Zorreguiety i Marty López Gil urodziła się 1965 roku, w tym samym w którym małżeństwo się rozwiodło. Ukończyła sztukę w Prilidiano Pueyrredón National School w Buenos Aires. Później przeniosła się do Nowego Jorku gdzie studiowała na University of New York.

Martín Zorreguieta Cerruti
Martín Zorreguieta / Instagram

 Martín jest o rok młodszy od królowej Maximy i jest drugim dzieckiem z drugiego małżeństwa Jorge Zorreguieta z Maríą del Carmen Cerruti Carricart. Trzy miesiące po ślubie siostry otworzył restaurację z Leandro Andrés'em w La Villa de La Angostura, mieście położonym w prowincji Argentyńskiej, Neuquén. Tinto Bistró, bo tak nazywa się lokal, jest jednym z najpopularniejszych miejsc w okolicy. Oprócz gastronomią Martin interesuje się także wędkarstwem i muzyką. Wraz z kilkoma swoimi przyjaciółmi tworzy grupę muzyczną Papas Bravas, którą nie raz można usłyszeć w jego restauracji.

Juan Zorreguieta Cerruti
Znalezione obrazy dla zapytania wedding brother queen maxima pinterest
Drugi syn Jorge Zorreguieta i Maríi del Carmen Cerruti Carricart urodził się w 1982 roku. Podobnie jak Maxima studiował na Uniwersytecie Katolickim Argentyny.Ukończył inżynierię przemysłową i pracował jako analityk w Sigma Advisors. Uczestnicząc w projekcie "Młodzi liderzy" nowych pokoleń poznał Andreę Wolf z którą wziął ślub w czerwcu 2014 roku w Wiedniu.

Inés Zorreguieta Cerruti

Znalezione obrazy dla zapytania ines zorreguieta pinterest Najmłodsza z rodzeństwa Inés urodziła się 1984 roku. Jako nastolatka Inés kochała muzykę i studiowała śpiew i grę na gitarze w Escuela de Música Contemporánea. 
W 2002 roku ukończyła liceum a także była druhną na ślubie siostry z następcą Holenderskiego tronu. Następnie kobieta studiowała psychologię na uniwersytecie w Belgrano. W 2007 roku została matką chrzestną księżniczki Ariane. Siostra królowej podjęła pracę w ONZ w Panamie w latach 2009-2011. Wróciła jednak do Argentyny w 2012 roku, kiedy to zakończył się jej związek. W tym samym czasie zaczęło być o niej głośno o jej problemach, ponieważ prawdopodobnie walczyła z depresją i anoreksją. Media rozpisywały się wówczas o jej pobytach w szpitalu psychiatrycznym. Kolejną sensacje Ines wywołała kiedy w 2016 roku objęła stanowisko urzędniczki państwowej. Kwestionowano wtedy jej kwalifikacje oraz wysokie zarobki. Było to jej ostanie miejsce pracy. 6 czerwca poinformowano że siostra królowej nie żyje a powodem śmierci było samobójstwo.

3 komentarze:

  1. Ines i Angeles podobne do Maximy, zwłaszcza ta druga chociaż przyrodnia siostra.

    OdpowiedzUsuń
  2. Poprawka:siostra Maximy urodziła się w 1984 roku.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wlasciwie tylko Angeles, Maxima i Juan stanęli na ślubnym kobiercu a dzieci ma tylko Maxima i Angeles po trójce

    OdpowiedzUsuń