profilki

Strony

niedziela, 7 października 2018

JUŻ W PIĄTEK KRÓLEWSKI ŚLUB!


Princess Eugenie Wows in the Perfect Print Dress For Tracey Emin's Birthday Bash - MyDaily UK
Już w piątek na ślubnym kobiercu stanie księżniczka Eugenie i pan Jack Brooksbank staną na ślubnym kobiercu w Windsorze.
Nie dawno dowiedzieliśmy się że ślub będzie transmitowany przez ITV  (również w kaplicy).
Wczoraj opublikowano kilka szczegółów dotyczących ceremoni m.in. kto zajął się totem. Narzeczeni do tego wybrali Sophie Cabot. Czerwono aksamitne czekoladowe ciast będzie tradycyjne o nowoczesnym wyglądzie. Ciasto będzie bogate w jesienną kolorystyke. Sophie Cabot powiedziała: "Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że otrzymałem wspaniałą możliwość stworzenia tego wyjątkowego ciasta. Wspaniale współpracuje z księżniczką Eugenie i Jackiem. Naprawdę mam nadzieję, że podoba im się ciasto w tym dniu. "

Podano także kto zajmie się muzyką. Podczas ceremonii ślubnej wystąpi Royal Philharmonic Orchestra. Na tomiast podczas wyjścia małżeństwa będzie można usłyszeć szkocką muzykę wykonaną przez drugi Battalion the Royal Regiment of Scotland. 


Przemówienie podczas ceremonii wygłosi arcybiskup Yorku John Sentamu. Natomiast przysięgę śmarzeńską złożą przed dziekanem Windsoru, David'em Conner'em.
***
W związku ze ślubem ten tydzień będzie poświęcony właśnie mu. 

Czy będziecie oglądać ślub w piątek?


10 komentarzy:

 1. Eugenia ma chyba jakiś kompleks niższości
  najpierw walczyła o to by ślub był w TV (w USA pokaże go TLC - korespondenci są tym bega zaskoczeni i mówią już o jej desperacji), podkreślają, że jej ślub powinien być w stylu Zary czy Petera
  zaprosiła więcej gości niż H&M, będzie dłuższa procesja,
  więcej więc wyda sie na ochronę,
  muzyką ma się też zająć Andrea Boccelli

  jak dla mnie to przesada, ona nie pracuje dla korony (tych kilku wyjść w roku nie liczę), a zachowuje się jakby była mega ważna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uważam,że właśnie ślub w stylu Petera lub Zary byłby nie na miejscu. Eugenie jest księżniczką krwi,ma tytuł i pełni swoje obowiązki(nie ważne ile).
   Każdy ma prawo zaprosić tylu gości ilu chce i zaplanować swój ślub wedle uznania. A poza tym chyba każda kobieta chce na własnym ślubie być w centrum uwagi i zainteresowania. To jedyny taki dzień w życiu i każdy pragnie by był wyjątkowy. A tak na marginesie-czy ktoś każe wam go oglądać? Ja zresztą pamiętam komentarze pt."O jaka szkoda..",kiedy pojawiły się informacje,że nie będzie transmisji z kaplicy....

   Usuń
  2. Z jednej strony masz rację, ale z drugiej, każdy zwykle planuje ślub w oparciu o własne środki finansowe. Ślub Eugenii jest finansowany ze środków publicznych i to już jest problematyczne.

   Usuń
  3. Studia, parla, ama - dokładnie, już przy okazji ślubu Harrego było sporo kontrowersji, a przecież on jest najbardziej lubianym członkiem rodziny, pracuje dla korony, itd. W mediach przetoczyła się fala hejtu i jeśli ktoś myślał, że gorzej być nie może - to właśnie okazuje sie, że może. Jest mega, mega hejt na Eugenię za taki ślub.

   Usuń
 2. Camilli nie będzie na ślubie! podobno podczas wyznaczania daty już wiedziano, że w tym terminie ma inne zobowiązania w Szkocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książę Kentu również będzie nieobecny z powodu obowiązków.
   Mnie osobiście byłoby przykro

   Usuń
 3. Jestem też ciekawa kto zaprojektuje suknię ślubną Eugenii i jak będzie ona wyglądać. Myślę też,że do ołtarza księżniczkę poprowadzi tata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się nie mogę doczekać. Na pewno będę oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się ciekawy tydzień niestety jestem w pracy transmisji nie obejrzę ale będę ukradkiem sprawdzać zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. myślę że oglądalność ślubu będzie bardzo mała, bo ślub jest w dzień roboczy, no i Eugenia jest daleko na liście popularności członków RK
  na pewno dużo, dużo mniejsza niż ślubu H&M - bo na ich puncie USA zafiksowało - w końcu mają amerykańską księżniczkę :)
  BBC stwierdziło, że transmisja nie będzie im sie finansowo opłacać

  i jak ktoś napisał, wszystko wskazuje, że Eugenia chce mieć wszystko większe i lepsze niż H&M

  OdpowiedzUsuń