profilki

Strony

wtorek, 9 października 2018

POREJEKTANT SUKNII ŚLUBNEJ KSIĘŻNICZKI EUGENII (?)12 października na ślubnym kobiercu stanie księżniczka Eugenia z Yorku. W związku ze zbliżającym się ślubem w brk sprawdzimy jakiego projektanta może wybrać księżniczka Eugenia.

Podczas wywiadu do Vouge księżniczka potwierdziła że będzie to brytyjski projektant więc księżniczka wybrała swojego rodaka. Brytyjskie media mają wiele teorie co do projektanta sukni ślubnej księżniczki z Yourku. Jednak ja uważam że najbardziej prawdopodobne są dwie z tych teorii:

Vivienne Westwood 
Znalezione obrazy dla zapytania vivienne westwood

Według mediów jest ona bardzo prawdopodobna jest ta właśnie projektantka. Ta 77 latka wywarła bardzo duży wpływ na współczesną modę. W 2006 roku królowa Elżbieta II odznaczyła Vivienne Orderem Imperium Brytyjskiego, order ten jest przyznawany obywatelom którzy rozsławili Wielką Brytanię na całym świecie. Westwood ma 60 sklepów na całym świecie. Tworzy ona bardzo wyszukane kreacje. Poniżej możecie zobaczyć kilka jej sukien:

Księżniczka miała na sobie sukienkę tej projektantki m.in. na ślubie swojego kuzyna w 2011 roku,
Princesses Eugenie (left) and Beatrice (right) came under fire for their questionable choices of outfits at William and Kate's wedding in 2011

Oraz na przedślubnej gali w 2011 roku.
princess eugenie, night before the royal wedding

Poniżej zobaczycie kilka zdjęć księżniczki w innych projektach Vivienne.
Znalezione obrazy dla zapytania princess eugenie in dress vivienne westwood

Princess Eugenie of York arrives at Investec Epsom Derby at Epsom Racecourse in London.


ERDEM
Erdem at Flagship Mayfair Store
Kolejnym prawdopodobnym wyborem jest dom mody Erdem. Erdem działa od 2005 roku założycielem marki jest Erdem Moralioglu.
"ERDEM otrzymała wiele wyróżnień na przestrzeni lat, w tym nagrodę Fashion Forward Award przyznawaną przez British Fashion w 2008 roku"

Oto kilka sukien ślubnych ERDEM:
Znalezione obrazy dla zapytania erdem wedding dressZnalezione obrazy dla zapytania erdem wedding dress pinterest

Znalezione obrazy dla zapytania erdem wedding dress pinterest

Księżniczka podczas swojej sesji zaręczynowej miała na sobie właśnie sukienkę ERDEM.
Mark your calendars!

Oto jeszcze dwa przykłady kiedy księżniczka miała na sobie sukienkę Erdem:
Princess Eugenie wore a blue and yellow floral Erdem number featuring a pie crust collar, opted for a straw boater festooned with origami flowers by Sally-Ann Provan Millinery, teamed with a pair of studded courts and a Yves Saint Laurent clutch, attends the day three of the Royal Ascot 2018Zdjęcia:
Oficjalna strona Vivienne Westwood
Pinterest.com
https://www.hellomagazine.com/imagenes/fashion-news/201801257972/princess-eugenie-erdem-floral-dress-engagement/0-56-156/princess-eugenie-floral-whistles-dress-z.jpg
https://www.shared.com/content/images/2018/01/ch_2.jpg
https://br-images.condecdn.net/image/zj9jNb6MEgz/crop/405/f/_ERD0139.jpg
Daily Mail
https://static.standard.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2017/01/06/11/viviennewestwood2.jpg?w968
4 komentarze:

  1. Nigdy nie śledziłam stylu Eugenii więc zupełnie nie mam pojęcia którego projektanta wybierze jeśli chodzi o stylizacje księżniczki to lepiej wygląda w strojach Westwood ale z przedstawionych sukni ślubnych lepiej prezentują się te od Erdem

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby kierować się przedstawieniami z wybiegów to panna młoda wyglądałaby,jak wariatka:)Co do projektanta nie mam pojęcia,ale na pewno na plus,że będzie to rodak.

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej będziesz mogła w piątek podesłać link do transmisji jak znajdziesz?

    OdpowiedzUsuń