profilki

Strony

czwartek, 29 lipca 2021

CZŁONKINIE RODZIN KRÓLEWSKICH W TYCH SAMYCH KREACJACH CZĘŚĆ 11zdjęcia składowe: www.newmyroyals.com/F.Andrieu / Agence Peps/SIPA


Zarówno królowa Mathilde, jak i księżniczka Caroline posiadają w swojej szafie sukienkę od Giambattista Valli. Księżniczka nosiła ją w maju 2019 roku podczas International Bouquets Competition, czyli Międzynarodowego Konkursu Bukietów. Królowa natomiast zdecydowała się na nią podczas oficjalnej wizyty w Saksonii-Anhalt w Niemczech. Wizyta ta miała miejsce w lipcu 2019 roku.


zdjęcia składowe: www.newmyroyals.com/detdanskekongehus/www.thecourtjeweller.com

Księżna Mary podczas otwarcia wystawy na zamku Frederiksborg w czerwcu 2020 roku miała na sobie kremową sukienkę od Beulah London. W tej samej sukience księżna zapozowała również do oficjalnych zdjęć zmieniając jedynie pasek. Niedawno na tę sukienkę tylko w pudrowym różu zdecydowała się księżna Cambridge. Księżna Kate w kreacji od Beulah London pojawiła się na Wimbledonie w lipcu 2021 roku. 

zdjęcia składowe: getty images/http://worldroyalfamily.blogspot.com

W kwietniu 2016 roku księżne Mary i Laurentien obie wybrały płaszcz projektu Missoni. Księżna Danii nosiła ten płaszcz 13 kwietnia, na lotnisku w dniu rozpoczęcia wizyty Pary Prezydenckiej Meksyku. Księżna Niderlandów natomiast podczas dnia króla, czyli 27 kwietnia.

Kto bardziej wam się podoba w tych kreacjach?

Poprzednie części:

źródła:
gabriellademonaco.tumblr.com/
www.marieclaire.com/
royal-roaster.tumblr.com


7 komentarzy:

 1. Sukienka nr 1 - zdecydowanie lepiej wygląda Matylda. Całość się pięknie komponuje. Sukienka nr 2 jest w górnej części kanciasta, przez co obie panie wyglądają mniej korzystnie niż w swoich innych kreacjach. Bardziej pasuje jednak Mary. Sukienka nr 3 - ta "płaszczo-sukienka" jest dość specyficzna (optycznie powiększający i nadający objętości dół), ale z dwóch pań i tak ponownie lepiej wygląda w niej według mnie Mary. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wręcz przeciwnie, Caroline nosi tę sukienkę lepiej. Jak zawsze - piękno jest w oku patrzącego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm te dwa zdania trochę sobie przeczą. :) Z jednej strony "piękno leży w oku patrzącego", ale z drugiej jednak wcześniej jest "wręcz przeciwnie, to ta druga nosi lepiej" jakby jedna odpowiedź była "bardziej poprawna". ;) Co do sukienek - w tej części bardziej od zakładającego liczy się sam projekt. W pierwszej obie panie wyglądają ładnie, bo sukienka ładna, w drugiej zwyczajnie, a trzecia ma taki dobór kolorów, że nawet Mary trudno jest ją uratować.

   Usuń
 3. Sukienka nr 1 - księżniczka Carolina trochę lepiej jak dla mnie w niej wygląda,
  Sukienka nr 2 - obie panie bardzo podobnie się prezentują, a czy lepiej czy gorzej - to raczej taka zwyczajna klasyczna sukienka, tyle tylko że te rękawki są takie odstające, całościowo to prosta, ładna, oficjalna sukienka, kolor może zmienić dziedzinę spotkania,
  Płaszcz nr 3 - ewidentnie księżna Mary lepiej w niej wygląda, ze względu na rozmiar, ale i tak zestawienie materiału i ustawienia kolorów nie daje dobrego efektu w mojej ocenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, co się stało z postem o królewskich rozwodnikach? Pokazuje mi, że strona nie istnieje. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie

   Usuń
  2. Został przywrócony do wersji roboczej. Zbyt pochopnie opublikowałam ten post, a wymaga on jeszcze troche pracy.

   Usuń