profilki

Strony

środa, 30 stycznia 2019

KSIĄŻĘ JOACHIM I KSIĘŻNA MARIE DZIEĆMI LATEM PRZEPROWADZĄ SIĘ DO FRANCJI!

Princess Marie of Denmark, Prince Joachim of Denmark, Prince Henrik of Denmark and Princess Athena of Denmark attend the 18th birthday celebration of Prince Nikolai at royal ship Dannebrog on August 28, 2017 in Copenhagen, Denmark.

Dzisiaj ogłoszono że książę Joachim i księżna Marię z księżniczką Atheną i księciem Henrikiem tego lata przeprowadzą się do Paryża. W ojczystym kraju księżnej rodzina pozostanie do lata 2020 roku. Powodem przeprowadzki rodziny jest szkolenie księcia Joachima, który otrzymał zaproszenie od francuskiego ministra obrony narodowej do wzięcia udziału w najwyższym rangą szkoleniu wojskowym które odbywa się właśnie w Paryżu. Zaproszenie to książę otrzymał rok temu w sierpniu podczas francuskiej wizyty państwowej w Danii. Zaproszenie ma związek z jego pracą zawodową ponieważ na co dzień książę pracuje w siłach zbrojnych. Pałac w oświadczeniu stwierdził że przeprowadzka nie będzie miała wpływu na ich "relacje" z patronatami oraz współpracownikami.
Co ciekawe w październiku z pracy dla księcia i księżnej zrezygnował osobisty sekretarz Joachima, Soren Bo Bojesen oraz dama dworu Marie, Britt Siesbye jednak dwór nie wypowiedział się na temat potencjalnego związku między ich odejściem z pracy a przeprowadzką rodziny książęcej do Francji. 

1 komentarz: