profilki

Strony

środa, 5 października 2022

POWRÓT NA BLOGA

TIM GRAHAM//GETTY IMAGES


 Hej, jak zapewne zauważyliście, nie było mnie tu przez dłuuuższą chwilę, jednak postanowiłam wrócić do pisania. Niestety za względu na maturę (na szczęście zdaną!) a teraz pracę nie miałam wystarczająco czasu na pisanie. Ostatnio jednak zaczęło mi bardzo tego brakować. Nie obiecuję, że posty będą często, jednak mam nadzieję na wyrobienie z czasem pewnej regularności.
.

Twitter/@RoyalFamily)


Naprawdę dużo się wydarzyło w królewskim świecie, odkąd dodałam swój ostatni post, a przede wszystkim nastąpił koniec pewnej epoki, czyli zmarła królowa Elżbieta II jednak nie brakowało również radosnych wydarzeń takich jak jej jubileusz czy całkiem niedawne ogłoszenie drugiej ciąży księżnej Stephanie z Luksemburga!

© Maison du Grand-Duc / Sophie Margue


Mam nadzieję, że będziecie tutaj ze mną!

2 komentarze:

  1. Super!!! Twój blog naprawdę fajnie się czytało, więc Twoja nieobecność była stratą dla królewskiej blogosfery (przy czym całkowicie rozumiem powody i gratuluję zdanej matury :) ). Masz już jakieś plany w kwestii tego, jakie i co ile mają być te posty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za miłe słowa! Chciałabym zacząć powoli i dodawać jeden post tematyczny na tydzień. Chciałabym dokończyć serię postów o prawie sukcesji oraz serię na temat wieku royalsów w momencie pojawiania się ich dzieci. Mam również kilka nowych pomysłów i mam nadzieję, że czas pozwoli mi na zrealizowanie ich.

      Usuń