profilki

Strony

niedziela, 6 grudnia 2020

ZDJĘCIA ZE SZWECJI - 36 URODZINY KSIĘŻNEJ SOFII I NIEDZIELA ADWENTU + WIĘCEJ

Victor Ericsson/Kungl. Hovstaterna

Dzisiaj księżna Sofia świętuje swoje 36 urodziny. Z tej okazji dwór opublikował jej nowe zdjęcie, wykonane przez Victora Ericssona na Zamku Królewskim.

26 listopada poinformowano, że książę Carl Philip i księżna Sofia zostali zakażeni koronawirusem, a ich objawy są lekkie i grypopodobne. Para, która przebywa w swoim domu Villi Solbacken, jest pod opieką lekarza rodziny królewskiej Mårtena Rosenqvist.

Mårten Rosenqvist to 68-letni emerytowany profesor kardiologii na co dzień pracujący jako starszy profesor na Wydziale Nauk Klinicznych Karolinska Institutet, gdzie bada migotanie przedsionków oraz jak można wykryć więcej przypadków tej choroby.

U reszty rodziny nie wykryto zakażenia covid-19.Dzisiaj jest druga niedziela adwentu i z tej okazji dwór również opublikował zdjęcie. Na fotografii znajdują się dzieci księżniczki Madeleine: księżniczka Leonore, książę Nicolas i księżniczka Adrienne.

Sara Friberg/Kungl. Hovstaterna

Tydzień wcześniej z okazji pierwszej niedzieli adwentu opublikowano filmik i zdjęcie rodziny księżniczki koronnej Victorii.


 2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia rodzinne księżniczki Victorii i dzieci księżniczki Madeleine.

    OdpowiedzUsuń