profilki

Strony

środa, 16 grudnia 2020

AKTUALIZACAJ: ZDJĘCIA ZE ŚWIĄTECZNYCH KARTEK KSIĘCIA KAROLA I KSIĘŻNEJ CAMILLI ORAZ RODZINY CAMBRIDGE


Clarence House/ Twitter

Późnym wieczorem oficjalnie opublikowano zdjęcia, które pojawiły się na tegorocznych kartkach świątecznych wysłanych do m.in. fundacji, którym patronują członkowie rodziny królewskiej.

Zdjęcie księcia Karola i księżnej Camilli zostało wykonane przez członka personelu w Birkhall w Szkocji. Jak napisała na twitterze Rebecca English małżeństwo wybrało to zdjęcie "ponieważ po prostu im się spodobało".


Zdjęcie, które ukazało się na kartce świątecznej księcia i księżnej Cambridge wykonał jesienią Matt Porteous.

3 komentarze:

 1. Czy kartki bozonarodzeniowe nie powinny zawierac jakiegos elementu zimowo-swiatecznego? Te, owszem, sa sliczna, ale co maja wspolnego z BN?? Zresztą chyba wszystkie tegotoczne są takie aświateczne :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale BRK nigdy nie miała takiej tradycji. Dawno temu były to oficjalne portrety, a później mniej sztywne zdjęcia z udziałem całej rodziny oraz okazjonalnie zdjęcia z ważnych wydarzeń rodzinnych (jak ślub Karola i Diany w 1981 roku). Tak więc brak elementów świątecznych mnie nie dziwi, choć też ubolewam - zimowy styl byłby zdecydowanie bardziej klimatyczny niż fotka z wakacji w gorącym kraju.

   Usuń
 2. Piękne kartki :)

  OdpowiedzUsuń