profilki

Strony

poniedziałek, 29 lipca 2019

KSIĘŻNA MEGHAN DLA BRYTYJSKIEGO VOUGE'A

Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex we wrześniowym wydaniu brytyjskiego Vouge wystąpi gościnna redaktorka.

W magazynie znajdzie się między innymi wywiad Megahn z Michelle Obamą czy księcia Harry'ego z Jane Goodall.
Na okładce najważniejszego wydania w roku zobaczymy 15 aktywistek m.in. premier Nowej Zelandii Jacinde Ardern czy Grete Thunberg, która jest inicjatorką szkolnego strajku klimatycznego.
Księżna sama natomiast odrzuciła propozycję znalezienia się wśród wybranych kobiet, ponieważ uznała, że ludzie mogą odebrać to za przejaw nieskromności.
Jedno lustrzane okienko na okładce natomiast zostanie puste, by każdy mógł zobaczyć siebie wśród tych niesamowitych kobiet.
Księżna Sussex pracowała nad tym wydaniem 7 miesięcy wraz z Edwardem Enninfulem, by skupić uwagę na wartościach, celach i ludziach, którzy zmieniają świat na lepsze.

Trzy lata temu księżna Kate pojawiła się na okładce Vouge jednak nie brała udziału w pracy redaktorskiej.

6 komentarzy:

 1. Boże, jej Wysokość Księżna Meghan. To nawet brzmi śmiesznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Jej Wysokość Księżna Kate to niby lepiej?! Przecież to Katarzyna/Catherine, księżna Cambridge!

   Usuń
 2. Ona jest księżna, a nie celebrytką. Na wywiady i robienie okładek miała czas kilka lat temu. Teraz jest w rodzinie królewskiej. Trochę klasy.. .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księżna Catherine też byla na okladce. A dzieki tym artukulom mozna się wiele dowiedzieć o pracy tych kobiet, z przyjemnoscią poczytam.

   Usuń
  2. Księżna Diana na okładce samej brytyjskiej edycji Vogue'a była 4 razy. Do okładki biblii mody pozowały również księżna Mary z Danii, Charlene/Karolina/Charlotte i Stephanie z Monako, a nawet księżniczka Anna. Z kolei królowa Elżbieta była na okładce Vanity Fair. Także tekst "trochę klasy" pozostawię bez komentarza, bo najlepiej śwaadczy on o autorze komentarza z 30 lipca.

   Usuń
 3. Nie widzę w tym nic niestosownego dzięki współpracy z księżna na pewno więcej osób sięgnie po ten numer i dowie się wiecej na temat tych kobiet ja np nie słyszałam wcześniej o działaniach premier Nowej Zelandii i gdyby nie ten post nadal nie miałam bym pojęcia kim ona jest

  OdpowiedzUsuń