profilki

Strony

czwartek, 26 września 2019

KSIĘŻNICZKA BEATRICE Z YORKU ZARĘCZONA!


HRH Princess Eugenie
"Książę i Księżna Yorku z przyjemnością ogłaszają zaręczyny księżniczki Beatrice z Panem Eduardo Mapelli Mozzim.
Jej Królewska Wysokość i Pan Mapelli Mozzi zaręczyli się podczas weekendu we Włoszech na początku tego miesiąca." można przeczytać w oficjalnym komunikacie.
Misan Harriman
W oświadczeniu znalazła się informacja, że ślub odbędzie się w 2020 roku, a więcej szczegółów otrzymamy później.

Nie mogło też zabraknąć kilku słów od narzeczonych: " Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy podzielić się wiadomością o naszych zaręczynach. Oboje jesteśmy podekscytowani, że wspólnie wyruszamy w te życiową przygodę i nie możemy się doczekać, aby się pobrać"

Misan Harriman
"Mamy wiele podobnych zainteresowań i wartości i wiemy, że to zapewni nam to doskonałą pozycję na nadchodzące lata, pełne miłości i szczęścia."

Misan Harriman

 "Bebea - wow! Jestem taka szczęśliwa z waszego powodu moja najdroższa siostrzyczko i drogi Edo" jest to fragment tekstu pod trzema kolorowymi zdjęciami przyszłego małżeństwa, które wykonała dumna siostra.
Swoją radością podzieliła się na instagramie uprzedzając oficjalne oświadczenie. Post usunęła by z powrotem dodać go po chwili.

HRH Princess Eugenie
Pierścionek, który otrzymała księżniczka zaprojektował Edo we współpracy z brytyjskim projektantem biżuterii Shaunem Leane.

HRH Princess Eugenie

Księżna Yorku także podzieliła się swoją radością na Twitterze pisząc, że ma w oczach łzy szczęścia, oraz że jest dumna z tych sensacyjnych doniesień. 
Wspomniała także że z księciem Andrzejem są szczęściarzami, mając dwóch wspaniałych zięciów.

Misan Harriman

W oświadczeniu znalazło się także kilka słów od rodziców przyszłego pana młodego:
"Jesteśmy naprawdę zachwyceni zaręczynami Eduardo i Beatrice. Nasza rodzina zna Beatrice większość jej życia. Edo i Beatrice są stworzeni dla siebie a ich szczęście i miłość jest widoczna dla wszystkich. Łączy ich niesamowicie silna i zjednoczona więź a małżeństwo tylko wzmocni to, co jest już cudownym związkiem.


3 komentarze:

  1. To wspaniała wiadomość. Jestem zachwycona pięknymi zdjęciami pary.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zdjęcia już nie mogę się doczekać piękny pierścionek

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniała wiadomość, życzę im naprawdę długiego czasu razem, och i ach, będzie kolejny ciekawy ślub - a najbardziej jestem ciekawa sukni, znając zamiłowanie Beatrice do eksperymentów modowych, wszystko przed nami :)

    OdpowiedzUsuń