profilki

Strony

sobota, 28 września 2019

POŻYCZONE OD MAMY CZĘŚĆ 3

Dzisiaj przed wami trzecia część serii "Pożyczone od Mamy". 
Poprzednie części:

Pinterest.com


Księżniczka Caroline w 2004 roku nosiła szaro-srebrną sukienkę od Chanel podczas Rose Ball. Jej córka księżniczka Alexandra zdecydowała się włożyć tą sukienkę na ślub Louisa Ducreta i Marie Chevailler, który odbył się 26 lipca 2019 roku.

***

Pinterest

Podczas urodzin królowej Małgorzaty II w tym roku jej wnuczka, księżniczka Isabella miała na sobie płaszcz swojej mamy księżnej Mary.

***

Pinterest

Dziedziczna Wielka Księżna Stephanie założyła tę wiosenną suknię od Ellie Saab podczas bankietu z okazji wizyty holenderskiej Pary Królewskiej w Luksemburgu w maju 2018 roku. Jej teściowa Wielka Księżna Maria Teresa nosiła tę sukienkę 14 lat wcześniej.

***

Wielka Księżna,   Tessy Antony,        księżniczka Alexandra

Pinterest
Podczas przyjęcia w Berlinie w 2000 roku Wielka Księżna Maria Teresa miała na sobie tę biało-czarną suknię. Siedem lat później założyła ją jej córka księżniczka Alexandra.
A Tessy Antony ówczesna synowa Wielkiej Księżnej miała ją na sobie podczas bankietu z okazji Święta Narodowego w 2008 roku.3 komentarze:

  1. Bardzo lubię tę serię sama też czasem coś podkradam z szafy mojej mamy

    OdpowiedzUsuń
  2. Off-top: 2-3 tygodnie temu wysłałam ci maila.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy wcześniej nie widziałam tej wiosennej sukni od Elie Saab na luksemburskich paniach. Jeśli którąkolwiek sukienkę można nazwać "wiosenną" czy "radosną", to właśnie tę. Co więcej, wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jak różnie na nich leży. Ciekawe, czy to na pewno ta sama kreacja (projekt oczywiście ten sam, ale czy to ten sam egzemplarz)...

    OdpowiedzUsuń