profilki

Strony

środa, 25 grudnia 2019

BYŁY MĄŻ KSIĘŻNICZKI MARTHY LOUISE NIE ŻYJE!


Niestety dzisiaj w dzień radosny dotarły do na smutne wieści. Ari Behn pisarz, były mąż księżniczki Marthy Louisy a przede wszystkim ojciec 16-letniej Maud, 14-letniej Leah i 11-letniej Emmy popełnił samobójstwo w wieku 47. lat.

OŚWIADCZENIE : „ Z wielkim smutkiem w naszych sercach my , najbliżsi krewni Ari Behna , musimy dziś ogłosić , że odebrał sobie życie . Prosimy o poszanowanie naszej prywatności w przyszłości " , mówi kierownik pałacu
 Geir Håkonsund w imieniu rodziny.

Król i Królowa także zabrali głos w tej sprawie pisząc:


 „Z wielkim smutkiem z królową otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Ari Behna. Ari był ważną częścią naszej rodziny od wielu lat i mamy ciepłe, miłe wspomnienia o nim."
Para Koronna także wydała oświadczenie: „Dla nas Ari był dobrym przyjacielem, drogim członkiem rodziny i wspaniałym wujem, z którym dzieliliśmy wiele małych i dużych chwil życia. Z wielkim smutkiem otrzymaliśmy wiadomość o jego śmierci. ”

Ari Behn poślubił księżniczkę Märthę w 2002 roku i para rozwiodła się 15 lat później w 2017 roku. W między czasie naświat przyszły ich trzy córki: Maud Angelica, urodziła się w 2003 roku, Leah Isadora urodziła się 2005 roku a Emma Tallulah, urodziła się w 2008 roku.
"Senior Europe Correpondent z Royal Central w Oslo, Oskar Aanmoen, donosi, że wiadomość ta stała się ogromnym szokiem dla Norwegów, ze wszystkimi kanałami telewizyjnymi i gazetami."-Royal Central

Szwedzki Dwór: "Szwedzka Rodzina Królewska otrzymała wiadomość o śmierci Ari Behna z wielkim smutkiem"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz