profilki

Strony

niedziela, 16 czerwca 2019

NOWE ZDJĘCIE ARCHIEGO Z TATĄ- PIERWSZY DZIEŃ OJCA KSIĘCIA HARRY'EGO


Przed chwilą na instagramie księcia i księżnej Sussex opublikowano nowe zdjęcie na którym widzimy Archiego trzymającego palec księcia Harry'ego. Zdjęcie zostało wydane z okazji dnia ojca, który właśnie dzisiaj świętują mieszkańcy Wielkiej Brytanii. 

4 komentarze:

 1. Dla mnie to zdjęcie jest brzydkie i nie wiem czemu ludzie się nim zachwycają. Mały wygląda na wystraszonego (co wcale nie dziwi z uwagi na wiek), To wygląda tak jakby Harry chciał mu zasłonić buzię dłonią, co jest głupie moim zdaniem. W ogóle Archie wygląda na wcześniaka, a nie dziecko urodzone po terminie. Bardzo malutki i chudziutki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież on ma dopiero miesiąc to nie będzie wyglądał jak półroczne dziecko. Akurat mam w rodzinie 3-msc dziecko i jak miało miesiąc to było właśnie takie drobne i malutkie, a wcześniakiem nie jest :)

   Usuń
  2. Dzieci z innych rodzin królewskich (poza bliźniętami z Monako i Amalią z Luksemburga) tak nie wyglądały

   Usuń
  3. Każdy powinien wiedzieć, że skoro ludzie są różni, to tak samo będzie z niemowlętami. Jedne rodzą się małe, drobne, a inne są od razu duże. Jedne rosną szybciej inne nie itd. Gdyby był wcześniakiem (a czekali na poród już tydzień po terminie) to informacja zostałaby podana. Nie widać na zdjęciu całego dziecka, jedynie kawałek główki i rączki, a już takie wnioski.... Trudno tu oceniać cokolwiek skoro po porodzie jak go pokazali to wyglądał normalnie, tak samo jak dla mnie na tym zdjęciu :)

   Usuń