profilki

Strony

niedziela, 17 marca 2019

LADY DAVINA WINDSOR I GARY LEWIS ROZWIEDLI SIĘ

Lady Davina Windsor Wedding : News Photo


W ostatnich dniach pałac Buckingham potwierdził że Lady Davina i jej mążę Gary Lewis rozwiedli się rok temu po 14 latach małżeństwa. Nie podano żadnego oficjalnego powodu rozpadu związku, jednak uważa się że powodem byłe różnice kulturowe.


Lady Davina Elizabeth Alice Benedikte Windsor urodziła się 19 listopada 1977 roku w St Mary's Hospital w Londynie i jest drugim z trójki dzieci księcia Richarda, księcia Gloucester i jego żony Brigitte, księżej Gloucester. 
Kobieta jest prawnuczką króla Jerzego V.  Trzy miesiące po narodzinach 19 lutego 1978 roku została ochrzczona. Davina swoje dzieciństwo spędziła w pałacu Kensington. Edukacjię odebrała w Kensington Preparatory School w Notting Hill, następnie w St George's School w Ascot . Jest absolwentką University of the West of England , gdzie ukończyła studia medialne.
Duke And Dss Of Gloucester With Children : News Photo
Lady Davina z rodzicami i rodzeństwem
31 lipca 2004 roku poślubiła Gary'ego Lewisa, z pochodzenia Nowozelandczyka. Para pobrała się po czterech latach związku a poznali się podczas wakacji na Bali. Gary ma syna z poprzedniego związku Ari'ego, który urodził się 1992 roku.
Jako że Davina znajduje się w linii sukcesji królowa Elżbieta II musiała wyrazić zgodę na ślub. Oficjalnie zgoda została uzyskana 20 lipca 2004 roku. 
Ceremonia odbyła się w prywatnej kaplicy w pałacu Kensington. W ceremonii oprócz rodziców i rodzeństwa panny młodej nie uczestniczył nikt z rodziny królewskiej.
GBR: Lady Divina Windsor Weds Maori Builder : News Photo
 22 czerwca 2010 roku na świat przyszła ich córka Senna Kowhai, a dwa lata później 25 maja 2012 roku syn Tāne Mahuta. Lady Davina prowadzi prywatne życie wyjątek stanowi tylko uczestniczenie w Trooping the Colur i ślubach królewskich.
Obecnie Davina zajmuje 30 miejsce w kolejce do tronu a po narodzinach dziecka Harry'ego i Meghan zostanie zepchnięta na 31 miejsce. 

5 komentarzy:

 1. Różnice kulturowe? Czy tylko ja mam wrażenie, że jeszcze kiedyś przeczytamy coś takiego, na temat królewskiego rozwodu?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby nie Harrego i Meghan

   Usuń
  2. Zarówno ślub jak i rozwód to bardzo prywatna sprawa małżonków.
   Nikt normalny nie oczekuje publicznego podania przyczyn rozwodu.

   Rozwód Małgorzaty, Karola, Anny, Andrzeja - to też "różnice kulturowe"?

   Usuń
 2. Szkoda. Na ślubie wyglądali pięknie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wciąż pamiętam mój ból małżeństwa, kiedy mój mąż mnie opuścił, Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE przywróciła mi kochanka w zaledwie 2 dni, chcę tylko podziękować Wam za zaklęcie i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jeśli masz problemy małżeńskie, spróbuj skontaktować się z TEMPLE AGBAZARA: ( agbazara@gmail.com ) Lub WhatsApp mu na: ( +234 810 410 2662 )

  OdpowiedzUsuń